Duyuruyu Kapat

Gasptan Korkunç GörüntüLer !! (Video)

 • 2 Ağustos 2008
 • 12646 Okunma
 • 2 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Sokak ortasında yakaladıkları vatandaşı öldüresiye dövdüler, bayıltıp kafasını tekmelediler.


  < Resmi açmak için tıklayın >

  Yaşları 17 ile 20 arasında değişen biri genç kız 4 gaspçı, 27 yaşıdaki bir adamı sokak ortasında döverek bayılttı. Daha sonra 18 yaşındaki genç kız adamın ceplerini ararken, diğer gençler baygın yatan adamın kafasını acımasızca tekmelemeye devam ettiler.  < Resmi açmak için tıklayın >

  Gaspçılar daha sonra koşarak olay yerinden uzaklaştı. İngiltere'nin Manchester şehrinde meydana gelen olayda, genç adam şans eseri hayatta kaldı.


  < Resmi açmak için tıklayın >

  Kameraya takılan görüntüler yardımıyla suçlular yakalandı ve yargı önüne çıkarıldı. Gemma Stafford(18) 1,5 sene, Andrew Harbourne(20) 4 sene, Joshua McErlean(19) 4 sene ve adı açıklanmayan 17 yaşındaki diğer gaspçı da 1,5 sene hapis cezası aldı.   


  Yazan: Mustafa Furkan
 2. Bunları buldular ya hapishaneye atacaklar polislerin kullandığı jopu alacaklar sonra hizaya sokacaklar daha sonra üstüne ..........:@ Küfür edecem ama olmuyor işte burda...Allah alayınızın belasını versin....:@ Yada aslanların oldugu kafese atacaklar bunları..
   
 3. adiLer. o adam bi dişLi bi$i cıqsaydı öLe 2 dk da bayıLmayıp bi qüzeL dövseydi onLarı 4-5 kişiye karşı 1 kişi :@ ve de o iLk çıkan beyaz pembeli kadın fln onlar kaçtıktan sonra nerde ?
   
Yüklüyor...
18/10/2017 - 02:59