Gasptan Korkunç GörüntüLer !! (Video)


Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi

Sokak ortasında yakaladıkları vatandaşı öldüresiye dövdüler, bayıltıp kafasını tekmelediler.Yaşları 17 ile 20 arasında değişen biri genç kız 4 gaspçı, 27 yaşıdaki bir adamı sokak ortasında döverek bayılttı. Daha sonra 18 yaşındaki genç kız adamın ceplerini ararken, diğer gençler baygın yatan adamın kafasını acımasızca tekmelemeye devam ettiler.
Gaspçılar daha sonra koşarak olay yerinden uzaklaştı. İngiltere'nin Manchester şehrinde meydana gelen olayda, genç adam şans eseri hayatta kaldı.Kameraya takılan görüntüler yardımıyla suçlular yakalandı ve yargı önüne çıkarıldı. Gemma Stafford(18) 1,5 sene, Andrew Harbourne(20) 4 sene, Joshua McErlean(19) 4 sene ve adı açıklanmayan 17 yaşındaki diğer gaspçı da 1,5 sene hapis cezası aldı. 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bunları buldular ya hapishaneye atacaklar polislerin kullandığı jopu alacaklar sonra hizaya sokacaklar daha sonra üstüne ..........:@ Küfür edecem ama olmuyor işte burda...Allah alayınızın belasını versin....:@ Yada aslanların oldugu kafese atacaklar bunları..
 
Kaptan

Kaptan

Üye
adiLer. o adam bi dişLi bi$i cıqsaydı öLe 2 dk da bayıLmayıp bi qüzeL dövseydi onLarı 4-5 kişiye karşı 1 kişi :@ ve de o iLk çıkan beyaz pembeli kadın fln onlar kaçtıktan sonra nerde ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt