Garmin Mobil Xt için Radar Poi (4013 adet)

alovera

Üye
çok teşekkürler arkadaşım. eline sağlık

zorbey42

Üye
birşey değil arkadaşım güle güle kullanın.ayrıca denedik arkadaşın telefonundada çalıştı cihaz 5800 xm ilgililere duyurulur.

estami

Üye

Zorbey Üstad 5800 garmin klasörünün içinde poi diye bir klasör yok bu klasörü Garminin içine atsak Poi olarak çalışırmı?

acati

Üye
Zorbey Üstad 5800 garmin klasörünün içinde poi diye bir klasör yok bu klasörü Garminin içine atsak Poi olarak çalışırmı?

Yoksa Garmin/poi oluşturup *.poi dosyasını içine atabilirsin. Ayrıca Garmin/Vehicle klasörüne de kendi arabanın SRF dosyasını bulup atarsan navigasyonda senin araban çıkar.

Tepkiler: estami

estami

Üye
Yoksa Garmin/poi oluşturup *.poi dosyasını içine atabilirsin. Ayrıca Garmin/Vehicle klasörüne de kendi arabanın SRF dosyasını bulup atarsan navigasyonda senin araban çıkar.

Teşekkürler üstadım.

ChatiN70

Üye
Öncelikle teşekkür ederim zorbey42 bu poileri nasıl düzenleyebilirim ?

quleman

Üye
e71 te harika çalışıyor..

----------Eklendi @ 13:03:33 ---------- Yazıldı @ 12:04:36 ----------

SÜPER DENEDİM...

bizim de yeni mobeseleri göstermiyordu.Senin koyduklarında vardır emegine sonsuz teşekürler

beratltd

Üye
ellerine saglık teşkkürler.

STaT!C

Üye

Sağolasın hacı.

acati

Üye
Mühim Uyarı

poi6373.poi ile önceki 4013poi.poi dosyasını ikisini birden garmin/poi klasörüne atın. ikisi de çalışıyor. Fakat 6373poi içinde ankaradaki ışık ve radarların çoğu yok. 4013 poi de hem ankara hem konyada denedim birçok nokta işaretlenmiş. İkisini de birlikte kullanın derim...

eski poiler eskişehir kütahya tavşanlı bursa alanya antalya da olan göstermiyordu yeni poilerde işaretlenmiş sagolasın hacı hafta sonu afyon denizli ısparta balıkesiri test edecem.

kahnn

Üye

bu dosyayı indiriyorum ama arşiv bozuk diyor.
biri tekrar yükleyebilir mi acaba?..

Edit: indirebildim, gerek kalmadı...

soyledıgın yolu acmaya calıstıgımda "Nereye > Ekstralar > Özel POI ler" ekstra yüklemeler yoktur. ayrıltılar ıcın lütfen garmin vsvs sayfasını zıyaret edın dıe bı uyarı alıyorum :S