garmın kullananlar gelın biiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
garmın kullananlar gelın biiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
slm arkadaslar surdan garmın kurdum http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...garmin-mobile-xt-v6-0-10-unsigned-497959.html

garmın ıyı dedınız yukledık hıc bsı yaptıgı yok ovı maps daha kolay bunda harıta bıle gözkmüyo

nasıl ayarlıcaz
fakat ne konum buluyo ne bısı harıta falan da gözükmuyo

ufak bı araba sımgesı koymuslar arkadada sıyah arkaplan var bu hıc bısı anlamdım ben bu işten

sanırsam bı ayarı var harita falan yuklemek gerekiyo galıba

harıta fılan mı yuklcez buna yoksa
harıtaları gore gırıyom usttede gps kapalı dıyo
nası accaz kı gps yı

derdımı cok anlatamdım ama lutfen yardımcı olun

ben hıc bı ucret odemen navıgasyon ıstıyom bu yuzden garmını kurdum

su telefonla ıstedıgım herseyı fazlası ıle yaptım bıde su ucretsız navıgasyon ısıne cozdukmu tamamdır

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hadi gelin yarın bekliyom bak :D

serinaga

serinaga

Üye
Kardeş sanırım sende harita yüklü değil yada hangi klasörde iyi bak, bu nedenle haritayı bulamıyor. GPS kapalı diyor ise, uygulama ayarlarından konumlama ayarlarına gir ve bak orada sadece GPS seçersen internet erişimi kapanır ve ücretsiz navigasyonu hem garmin hem de OVI Haritalarda yapabilirsin, haydi kolay gele ...

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Kardeşim sen ovi maps kullanmaya devam et ozaman... Adı üstüne garmin bir navigasyon programıdır, navigasyon da harita üzerinde olur.. Kullanımı hepsinden daha kolay ve dinamik olduğu için herkes garmini tercih ediyor...

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim sen ovi maps kullanmaya devam et ozaman... Adı üstüne garmin bir navigasyon programıdır, navigasyon da harita üzerinde olur.. Kullanımı hepsinden daha kolay ve dinamik olduğu için herkes garmini tercih ediyor...
ovi konum bulmuyo garmın buluyo dediler geldik bakalım artık kardeşim :)

----------Eklendi @ 12:47:53 ---------- Yazıldı @ 12:44:13 ----------

Kardeş sanırım sende harita yüklü değil yada hangi klasörde iyi bak, bu nedenle haritayı bulamıyor. GPS kapalı diyor ise, uygulama ayarlarından konumlama ayarlarına gir ve bak orada sadece GPS seçersen internet erişimi kapanır ve ücretsiz navigasyonu hem garmin hem de OVI Haritalarda yapabilirsin, haydi kolay gele ...
Ya ovi bulmuyo ondan garmını sec dediler harita klasöre falan nerde bilmiyom saatlerce ovi açık kaldı konum bulmadı bende garmın için umitlendim neyse bi ara resim atıyım da herkes anlasın durumu

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ben garmin ve ndrive kullandım,ikisi arasındaki harita açısından en başarılısı ndrive di.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
n driveda güzel bi türlü oda konum bulmadı

----------Eklendi @ 15:28:32 ---------- Yazıldı @ 14:02:34 ----------

ya bide garmın urun kodunu istiyo onu ne yazcaz

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
garmin kurulumunu harfi harfine baştan yap anlatımlar mevcut forumda

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
off off :(

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
harita yukluyse gpsin iyi cekecegi bi Yerde dene ondan sonra harita aciliyor

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
olmuyo ya neyse bi ara enn bastan yuklıcez napam :(

speedygs

Üye
öncelikle sinyalin en az bir diş çekmesi lazım açık alanda olucaksın ev içinde olmaz harita gör ekranında sol üste silyal göstergesi bir diş çeksin harita göre bas bekle uyduya baglanınca 2.3 diş oluyor o şifre olaylarına gelince düzgün crackleyememişsin googleden düzdün anlatan bir yerden yeniden kur 6 yeni ama 5 dene 6 dahaca yeni ok

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
olmuyo ya neyse bi ara enn bastan yuklıcez napam :(

baştan kur düzgünce daha sonra garmini aç ilk buluşu çok uzun sürüyo 20dk da bulmuştu bende koy cebine çarşıda gez :D ben öyle yapmıştım işim bitince baktım bulmuş :D daha sonra max 1 dk da buluyo ve ilk bulduktan sonra haritayı görebiliyosun ve haritası ovi mapstan bin kat daha detaylı ve daha güzel

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
baştan kur düzgünce daha sonra garmini aç ilk buluşu çok uzun sürüyo 20dk da bulmuştu bende koy cebine çarşıda gez :D ben öyle yapmıştım işim bitince baktım bulmuş :D daha sonra max 1 dk da buluyo ve ilk bulduktan sonra haritayı görebiliyosun ve haritası ovi mapstan bin kat daha detaylı ve daha güzel
benim gps sakat galiba olmuyo :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...