Garip Bir Ruya :/ Sasıracaksınız :/

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
    Konu Sahibi
Garip Bir Ruya :/ Sasıracaksınız :/
Sabah bi ruya gordm./ cok gariptı. Dun gece bi siteye girdm. Muzik için. Reklamda Allah la aranızdaki duwarları yıkın yazyodu. Tıkladım. Bi sure gordm okudm. Snra yattm sabah annem 7.5 gece kaldrdı. 5 dka daha anne dedm. O 5 dkkada o web stsndeki adam ewme gelms. Ama o ew smdki ew dgl. Ama bnm ewm. Snra bna kawga ettn dedi ewt dedm. Snra dua edysun hrgce dedi ewt dedm. Snra kabul olmcak dedi. Olceksin dedi. Snra adam ewden gdrkn kapyı actm internet sayfasnn smgelrni gordm web sayfsı aclydu sanrm. Elmzı sokablyduk. Snra bı anda hryr parladı ısıldadı. Adam Allah geldi dedi. Hemen scdeye koydm basmı. Snra yılan gbi kwrldm. Daha dmndn dslrmı frclydm korktm kndmdn. Titrdm. Gozlrm karardı korktm hmen cktm. Belki bi isaret hakknızı helal edin:bye2:./

• Beğen
Tepkiler: cılgın_patron

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Rüyayı görmeden önce o gün ne yaptıysan seni etkilemiş ve bu tarz Birsey görmene sebep olmuş.

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
    Konu Sahibi
ilk defa boyle birsey basıma qeliyor. halada etkisindeyim

--------------- Ekleme ---------------

yha bide ben onceden kendi ölduqumu cok qorurdum. ve icime doguyodu. bi his wardı:hmmm

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
anlatmasan daha iyi olurdu bu gibi rüyaların sende kalması daha iyidir

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
'Daha dmndn dslrmı frclydm korktm kndmdn.'
YUKARDA NE YAZDIN VALLA OKUYAMADIM

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
sesli harfleri resmen yutmuşsun çoğu cümleni anlayamadım :S

'MhMmD'

'MhMmD'

Üye
helal olsn . hayırlısı diyelim . ama dikkat et :D

Consul9

Consul9

Üye
sesli harfleri abartılı biçimde kullanmamışsınız lütfen daha dikkatli olalım;)

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Yazından anladığım kadarıyla bilgisayara baya bir düşkün birisin, bence biraz ara ver arkadaşlarınla bu hafta sonu bir maça ne dersin? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt