Garantili Sıfır Ayarında N97 mini

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa7o

mustafa7o

Üye
    Konu Sahibi
Garantili Sıfır Ayarında N97 mini
4 ay önce sıfır aldığım n97 mini'yi sadece sıkıldığım için satıyorum. Cihazın 20 ay garantisi vardır. En ufak bi çizik bile yok Ekran koruyucu film ve koruyuculu kapakla birlikte kullandım. Özelliklerini tek tek anlatmayacağım, n97 mini'yi bilen bilir. Alacak kişiye kutusunin içinde ve faturasıyla birlikte verilecektir. Karaman Konya civarına elden teslim edilebilir. Diğer bölgeler için kargoyla gönderebilirim. Fiyat: 250 tl. Mantıklı takas tekliflerine açığım. Takas fiyatı biraz daha farklı olur.
İrtibat: 0544 670 00 95

messevim

messevim

Üye
fiyat çok bence kardeşim.

avcitalip

avcitalip

Üye
fiyat çok bence kardeşim.

aynen abartılı bir fiyat gördüm :evet: o paraya adam 2.el ace alır yine bu cihazı almaz benden demesi hani c6-01 falan olsa neyse de n97 mini'nin o kadar ederi yok malesef...

mustafa7o

mustafa7o

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat Aşağı çekilmiştir. Son fiyattırdaha fazla inmem.

mustafa7o

mustafa7o

Üye
    Konu Sahibi
Hayır çok değil. Telefoncuda 250 lira veriyor. Ben, belki güzel bi takas gelir değerlendiriririm diye burdan satıyorum :) Hem telefoncuları biliyorsunuz

messevim

messevim

Üye
Hayır çok değil. Telefoncuda 250 lira veriyor. Ben, belki güzel bi takas gelir değerlendiriririm diye burdan satıyorum :) Hem telefoncuları biliyorsunuz

aslında bende mesaj yazmak için klavyeli telefon arıyordum. sabahtan akşama kadar mesajlaşmaya ne kadar şarj gidiyor ? ayrıca n8 ile takas eder misin ?

avcitalip

avcitalip

Üye

aslında bende mesaj yazmak için klavyeli telefon arıyordum. sabahtan akşama kadar mesajlaşmaya ne kadar şarj gidiyor ? ayrıca n8 ile takas eder misin ?

:hmmm

- - - Eklendi - - -

telefoncu nasıl 250 TL veriyor yahu :hmmm o satış fiyatı olmasın ? N97 ve N97 mini neredeyse aynı cihazlar ve 5800'dan biraz daha üstünler kaldı ki 5800'lar ortalama 175 TL'ye satılıyor en fazla bence ederi senin dediğin gibi 250 TL'dir daha pahalı olamaz anlıyorum yeni almışsın ama hata yapmışsın :evet:

- - - Eklendi - - -

telefoncu nasıl 250 TL veriyor yahu :hmmm o satış fiyatı olmasın ? N97 ve N97 mini neredeyse aynı cihazlar ve 5800'dan biraz daha üstünler kaldı ki 5800'lar ortalama 175 TL'ye satılıyor en fazla bence ederi senin dediğin gibi 250 TL'dir daha pahalı olamaz anlıyorum yeni almışsın ama hata yapmışsın :evet:

mustafa7o

mustafa7o

Üye
    Konu Sahibi
Fazla sık mesajlaşan biri değilim. O yüzden telefonun klavyesini nadiren kullanıyorum. Genelde müzik dinlemek ve internete girmek için kullanıyorum telefonu. ortalama 2 günde bi şarja takıyorum. n8 e gelince telefonlar hakkında biraz bilgi edinmemiz lazım. Fotoğraflarını falan görmeliyim. Ayrıca pazarlık falan var. N97 miniden sıkıldım ben . Maksat değişiklik olsun :D

- - - Eklendi - - -

Evet fazla araştırma yapmadan aldım. Ama pişman etmedi beni. Her türden kullanıcıya hitap eden güzel bi telefon. Eksiği yok fazlası var :)

messevim

messevim

Üye
Fazla sık mesajlaşan biri değilim. O yüzden telefonun klavyesini nadiren kullanıyorum. Genelde müzik dinlemek ve internete girmek için kullanıyorum telefonu. ortalama 2 günde bi şarja takıyorum. n8 e gelince telefonlar hakkında biraz bilgi edinmemiz lazım. Fotoğraflarını falan görmeliyim. Ayrıca pazarlık falan var. N97 miniden sıkıldım ben . Maksat değişiklik olsun :D

- - - Eklendi - - -

Evet fazla araştırma yapmadan aldım. Ama pişman etmedi beni. Her türden kullanıcıya hitap eden güzel bi telefon. Eksiği yok fazlası var :)

anladım.. benim cihaz temiz. yine 1 aylık garantisi var. kutusu falan var.. otg kablosu hdml kablosu var... n97 i istememin tek nedeni klavyeli olması..

blackcemre

Üye
mustafa7o

mustafa7o

Üye
    Konu Sahibi
anladım.. benim cihaz temiz. yine 1 aylık garantisi var. kutusu falan var.. otg kablosu hdml kablosu var... n97 i istememin tek nedeni klavyeli olması..​

pm attım cevap vermedin

mustafa7o

mustafa7o

Üye
    Konu Sahibi
anladım.. benim cihaz temiz. yine 1 aylık garantisi var. kutusu falan var.. otg kablosu hdml kablosu var... n97 i istememin tek nedeni klavyeli olması..
anladım kardeşim

- - - Eklendi - - -

yeni fotoğraflar eklenmiştir.

kapakli511

kapakli511

Üye
[h=2]bu telefon hala varmı ya[/h]

mustafa7o

mustafa7o

Üye
    Konu Sahibi
derken