Garantili 5130 ex music kırmızı!!!!!!!!1

• 17 Ekim 2010
  • 897 Okunma
  • 6 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar 5130 telefonumu da satmaya karar verdim rengi kırmızıdır garantili ve temizdir tuşları nokia da ücretsiz sıfırlandı fiyat 170 tl kutusu ve garanti belgesi olmadığından fiyat düşük fiyatta daha fazla indirim yapamam kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderebilirim KARGO BENDEN.......TELEFONUN YANINDA ŞARJ ALETİ VE USB KABLOSU VERİLECEKTİR....temsili olarak bi resim koyuyorum....:oke:
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: gkhnkrts7
  2. hangi renk ?

3. Kırmızı sıfır gibi

4. telefon satılmıştır teşekkürler....

5. arkadaşlar diğer 5130 telefon umu da satmaya karar verdim garantili ve temizdir tuşları nokia da ücretsiz sıfırlandı fiyat 170 tl kutusu ve garanti belgesi olmadığından fiyat düşük fiyatta daha fazla indirim yapamam kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderebilirim KARGO BENDEN.......TELEFONUN YANINDA ŞARJ ALETİ VE USB KABLOSU VERİLECEKTİR....:oke: (BU ARADA RESİM EKLEMELERDE NEDEN HEP HATA VERİYOR :angry:)

6. Arkadaşım ilanı birkere açmışsın ve telefon satıldı demişsin. Daha sonra aynı ilanı tekrar açmışsın. Aynı ilanı tekrar tekrar açma...

7. İyi ama aynı telefondan 2 tane var ikisi için ayrı konu açtım o yüzden böyle oldu.....yoksa öylesine konu açmadım.....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 18:51