Garantiiiiiii :@ Lütfen bakın beyler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Garantiiiiiii :@ Lütfen bakın beyler
28 Haziran - 4 Temmuz arasında telefonumu garantiye verdim ve telefonum hala gelmedi. Servise soruyorum bekliyoruz diyorlar. 1 ayı geçti ne yapabilirim bu koşullarda ?

trapdoor

Üye
şimdi arkadaşım, bu tarz işlerde 30 iş günü geçmesi beklenir.
30 iş günü demek 30 tane çalışılan yani tatil olmayan gün demektir ki bu da 1 aydan 4 gün fazlaya denk geliyor sanırım.
30 günlük iş günü süresi dolduğunda itiraz ettiğinde hala telefonun yoksa sıfırını vermek zorundalar tamir edilemediyse ve kullanıcı hatası değilse de yenisini vermek zorundalar diye biliyorum.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
şimdi arkadaşım, bu tarz işlerde 30 iş günü geçmesi beklenir.
30 iş günü demek 30 tane çalışılan yani tatil olmayan gün demektir ki bu da 1 aydan 4 gün fazlaya denk geliyor sanırım.
30 günlük iş günü süresi dolduğunda itiraz ettiğinde hala telefonun yoksa sıfırını vermek zorundalar tamir edilemediyse ve kullanıcı hatası değilse de yenisini vermek zorundalar diye biliyorum.

30 değil kardeşim 20 güne düştü :oke: 10 günü geçerse yedek telefon veriyolar (h)

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu durumda yenisini isteyebilir miyim ?

maxirabit

maxirabit

Üye
Aklında soru işareti varsa yasal yollara başvurunuz çünkü garanti öyle 10 gün 20 gün diye hesap yapmıyor siz ona öyle desenizde tınlamıyor.Elinden gelse hayrına verin üstünede para gönderin diyecek.
Şahsen benim başıma telpa'da öyle geldi fazlasıyla pişkinler.

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Neler yapmalıyım. Yasal yollar derken ? Pek bilmiyorum böyle işleri biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Çok teşekkürler :tşk:

maxirabit

maxirabit

Üye
Kaymakamlığa falan gitmen lazım ilk önce heyet seni yönlendiricektir,tüketici haklarını koruma adına neler yapabilceğini söylüyorlar:)

adem-t

adem-t

Üye
belli bir fiyatın üstündeyse valiliğe gidicen oradaki tüketici haklarına yanılmıyorsam 900 küsür üstü valilik

osurukböcüğü

osurukböcüğü

Üye
bendede oldu aynısı tel verdiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt