Ganstar West Coast Hustle HD 480x320

Sponsorlu Bağlantılar

burak30

burak30

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen bir yorum yapın veya beğen butonuna basın.
Galaxy Ace'de denenemiştir

[video=youtube;09HIuqJyRos]http://www.youtube.com/watch?v=09HIuqJyRos[/video]

• Beğen
Tepkiler: crunk181, FDroid ve Tako41'

Tako41'

Tako41'

Üye
Nasıl yüklendiğine dair analtırmısın apkyı kurdum zipten cıkan klasörü nereye atıcam ve bu tam ekran olduguna emınmsıın? bende galaxy ace kullanıyorum

koray1907

Üye
Yükledim , fakat ekran gelmiyor.. gerekli dosyayı indirdi sonrasında oyuna girişe geçtiğinde arka planda çalışıyor fakat ekrana gelmiyor oyun.. (Galaxy ace)

----------Eklendi @ 13:26:28 ---------- Yazıldı @ 13:01:49 ----------

Oyunu Zekam Sayesinde Açmayı Başarmış Bulunmaktayım :)

Youtube da oyunla ilgili videoları izledim ve oyunu ilk açılışta intro videosu çıktığını farkettim ve oyunun dosyalarına girerek intro dosyasına baktım fakat telefon bu dosyayı açmıyordu farkettimki , videonun açılmaması oyunun kapanmasına yol açabilirdi bende o videoyu silerek aynı isimde convertlediğim başka bir videoyu yerine koydum ve oyun cuk die açıldı :) Galaxy ace için çözüm yöntemidir..

Kullanılan video dosyası :

Yapılması gereken , oyunu yükleyip indirme paketini kurdurttuktan sonra , sd karttaki gameloft klasöründen oyun dosyalarına gelerek intro.mp4 dosyasını linkte verdiğim ile değiştirmenizdir.. iyi oyunlar.. Teşekkür etmeyi unutmayınız..

• Beğen
Tepkiler: Tako41'
Tako41'

Tako41'

Üye
koray kardeş anlattıgın gibi yaptım oldu açtı oyunu başlangıç videosu biraz saçma olsada :D buseferde oyunda mekan siyah kullanılan karakter siyah bazı şeyleri gösteriyor sendede böylemi?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
tesekkurler

k4nun1

k4nun1

Üye
keşke her android te çalışsa

traffics

traffics

Üye
vodafone 945'te çalışır mı acaba bu ??

burak30

burak30

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende oyun çalıştı introları felan vermemiştim ben size orjinal video ile çalışıyor benimki galaxy ace asphalt assasin's creed gibi oyunları şu siteden buldum ben belki orda çözümü vardır:

VasfiVural

VasfiVural

Üye
Teşekkürler .

trapdoor

Üye
Bende "HTC Wildfire S" var, hangi dosyayı kurmalıyım sizce? Fazlaca model için APK var ben hepsini bilmiyorum.

egemen96

egemen96

Üye
huawei ideos x5 de açarmı

Üst Alt