Gangstar New Orleans OpenWorld v1.0.2d [MOD]

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Gangstar New Orleans OpenWorld v1.0.2d [MOD]
Gangstar New Orleans OpenWorld v1.0.2d [MOD] gameloft tarafından geliştirilen en popüler android açık dünya oyunlarından bir tanesidir. Dünyaca ünlü oyun serisi olan GTA ile oldukça benzer yapıya sahiptir. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. 650mb boyutu vardır.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: kirikayna

lgv10

Üye
Hocam bende de 1.0.2d sürümü var lisans hatası veriyor vpn de işe yaramadı bu lisanssız sürüm mü?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Hocam bende de 1.0.2d sürümü var lisans hatası veriyor vpn de işe yaramadı bu lisanssız sürüm mü?
Hocam denemedim. Ama lisans hatası veriyorsa luckypatcher kesin çözüm olacaktır. ( root gerektirir )

lgv10

Üye
Türkiye de çıkmadı bu googleplayde yok bu linkten girdim mi cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncellikle teşekkürler. Gameloft'tan yine rezalet bir oyun daha. Yemin ediyorum şirketi kapatıp gitsinler bu adamlar. Modern Combat 4 ve Asphalt 8'ten sonra artık iyice saçmalamaya başladı bu adamlar. Adamlar Counter Strike'in çakmasını getirecekler şimdi de: Modern Combat Versus.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Öncellikle teşekkürler. Gameloft'tan yine rezalet bir oyun daha. Yemin ediyorum şirketi kapatıp gitsinler bu adamlar. Modern Combat 4 ve Asphalt 8'ten sonra artık iyice saçmalamaya başladı bu adamlar. Adamlar Counter Strike'in çakmasını getirecekler şimdi de: Modern Combat Versus.
Sende habire şikayet ediyorsun ya. :kop: Yakalayıp dövelim mi komiserim? :polis:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sende habire şikayet ediyorsun ya. :kop: Yakalayıp dövelim mi komiserim? :polis:
Ben haklı olduğum her konuda eleştirimi yaparım facebookta Gameloft'a yazdıklarımı görsen burada ban yemek istemediğim için fazla ileri gidemiyorum.

• Beğen

Cadillac34

Üye
Ben haklı olduğum her konuda eleştirimi yaparım facebookta Gameloft'a yazdıklarımı görsen burada ban yemek istemediğim için fazla ileri gidemiyorum.
Onlara bende yazdım ama yakan yok. :D Zaten çıkan oyunlarda birbirlerinin kopyası. Ama oyunların boyutu o kadar büyük ki sanki bilgisayar oyunu zannedersin. Telefonun hafızasını, Ram'ini meşgul etmekten, telefonu kasmaktan başka işe yaramaz.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
O Eskiye Dönerse Biz Deliye Döneriz (Gameloft)

• Beğen

technogamer2345

Üye
Doğru düzgün oyun çıkaran firma yok zaten beyler mazur görün adamlar onca oyun yapıyorlar üstüne free. Cebinizden kuruş çıkmıyor sessizliğinize sığının

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Doğru düzgün oyun çıkaran firma yok zaten beyler mazur görün adamlar onca oyun yapıyorlar üstüne free. Cebinizden kuruş çıkmıyor sessizliğinize sığının
Teknoloji ve cihazların donanımı çok hızlı gelişiyor ama oyunların gücü o kadar hızlı yükselmiyor :hmmm

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dead Space Nfs serisi real racing EA nin oyunlarının hepsi çok güzel ve mükemmel grafikleri var. Shadowgun ın grafikleri zaten ayrı bir kalite gameloft istese çok daha iyisini yapar Nova 3 çok güzel bir oyundu asphalt serisi de öyle ama onun dışındakiler çöp. 3 gb lik oyun kuruyorsun grafikler ps1 döneminden kalma ve oyunlar hatalarla dolu. Batman ve spiderman oyunları hata kaynıyor adamlar binaların içinden geçiyorlarlar karakter tasarımları rezalet karton gibi. Shadowgun 300 mb boyutu var ama gameloftun bütün oyunlarına grafik olarak bin basar o oyunun da tek kötü yanı çok kısa olması ve kendini tekrar etmeseydi.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir

technogamer2345

Üye
nox emulator a kuracağım nasıl kuruyoruz iki dosyayıda indirdim android 4.4.4..

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Dead Space Nfs serisi real racing EA nin oyunlarının hepsi çok güzel ve mükemmel grafikleri var. Shadowgun ın grafikleri zaten ayrı bir kalite gameloft istese çok daha iyisini yapar Nova 3 çok güzel bir oyundu asphalt serisi de öyle ama onun dışındakiler çöp. 3 gb lik oyun kuruyorsun grafikler ps1 döneminden kalma ve oyunlar hatalarla dolu. Batman ve spiderman oyunları hata kaynıyor adamlar binaların içinden geçiyorlarlar karakter tasarımları rezalet karton gibi. Shadowgun 300 mb boyutu var ama gameloftun bütün oyunlarına grafik olarak bin basar o oyunun da tek kötü yanı çok kısa olması ve kendini tekrar etmeseydi.
Gameloft Yaşlandı Artık Yaşına Verin :D

Üst Alt