Game Turbo

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, Xiaomi ve Oppo daki Game Turbo uygulaması gibi oyundayken whatsappa vb. girebilmeyi sağlayan uygulamalar var mı? Normal android cihazlara yüklenebilen uygulama bulamadım. Hepsi xiaomi telefonlara yükleniyor sadece.
 
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
274
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
122
TheNightMare.
    • Beğen
    • Sevdim
Cevap
1
Görüntüleme
409
MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt