Game of Thrones ve Westworld dizileri aynı bölümde buluşabilir

Sponsorlu Bağlantılar

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Game of Thrones ve Westworld dizileri aynı bölümde buluşabilir
Ünlü yazar George R.R. Martin'in kaleminden çıkan ve dünya genelinde rekorları altüst eden, alınmadık ödül bırakmayan Game of Thrones dizisinin yeni sezonunda neler olacak soruları dolaşırken kimsenin beklemediği bir açıklama geldi. Dizinin ve kitapların yazarı George R.R. Martin, Game of Thrones ile daha 3 bölüm yayınlanmasına rağmen oldukça ses getiren Westworld evrenini birleştirmeyi düşünmüş ve Westworld'un yazarları Jonathan Nolan ile Lisa Joy'a bir teklif götürmüş. Zira söylenene göre Martin, Westworld dizisini çok sevdiği için Game of Thrones'u bu dizinin geçtiği Batı parkına taşımayı ve ortak bölüm çekmeyi istiyormuş. Normalde tamamen farklı dünyaların dizisi olmasına rağmen bir şekilde iki dizisinin konusu birleşebilir ancak Jonathan Nolan her ne kadar bu olaya yakın davransa da Lisa Joy maalesef aynı fikirde değiller.

Jonathan Nolan yaptığı açıklamada, ''George R.R. Martin gerçekten inanılmaz tatlı bir adam ve inanılmaz yaratıcı birisi. Gerçekten muhteşem yazar ki şahsen eserlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca kendisinden böyle bir teklif gelmesi gururumuzu okşadı. Ben böyle bir şey olmasını isterim şahsen.'' ifadelerine yer verdi. Ancak aynı fikirde olmayan Lisa Joy ise yaptığı açıklamada, ''George R.R. Martin'i ben de çok seviyorum ancak kendisine çok teşekkür ederiz, böyle bir şey mümkün değil.'' ifadelerine yer verdi. Her ne kadar olumsuz gözüküyor olsa da Martin pes etmiş değil. Zira söylenene göre Martin, hem Lisa Joy'u ikna etmeye çalışıyormuş hem de dizinin yapımcısı J.J. Abrams ile görüşüyormuş. Eğer iki taraf anlaşırsa Game of Thrones karakterlerini Westworld dizisinde görebileceğiz.

Alıntıdır.