Galleş Leopar!!! Önce Sevdi,Sonra ....:(((

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Galleş Leopar!!! Önce Sevdi,Sonra ....:(((
Ölümcül bir leopar korkmuş bir Impala alıcı ve ardından 'arkadaşlık' yabancı turistlere hayrete.
Büyük kedi oynadı ve genç kahverengi yaladı olarak yırtıcı içgüdüleri rafa gibiydi.
Nadir görülen etkileşim Kruger Ulusal Parkı, Güney Afrika oyun ranger Çad Cocking, 29, tarafından kamera yakalandı.
Sarılma: Genç leopar turist düşündüm ne, Kruger Ulusal Parkı bir Impala üzerindeki pençe aittir avcı ve av arasındaki dostluk olağanüstü gösterisi olabilir
Akşam yemeği için Arkadaş: Bu leopar Kruger Ulusal Parkı bir Impala ile sevgiyle oynamak gibi görünüyor ... ama samimi ilişki uzun ömürlü olmadı
Sayın Cocking şöyle dedi: "Bu açıkça Impala için olduğundan daha leopar için bir oyun çok daha fazla oldu - ama bazı anlar neredeyse ikisi arasında bağ olarak yanlış olabilirdi. '

Ne yazık ki dostluk sonunda son ve leopar kendi oyun sıkıldım değildi ve Impala yedik.
Kedi Nkateko adlı bir yeni bağımsız avcısı olarak Rangers iyi bilinen oldu - şanslı anlamına gelir.
Annesi aslında Nkateko açtığı olan bir yaralı kulak, neden ciddi bir enfeksiyondan ölmüştü.
Garip iş ortakları: avcı yardım etmek av göründüğünde Turistler Güney Afrika Kruger Ulusal Parkı, hayret
Eğer nereye gittiğini sanıyorsun! Impala bu dostluk son olmayabilir ve sıkıca aç leopar tarafından yerinde yapılacak sadece özgürlük için bir teklif yapmak için girişimleri anlar
Onu çene canlı bir bebek Impala taşıyan genç kadın bulduğumda Sayın Cocking safari misafirlerinin ile oldu.
22 aylık leopar yere yorgun Impala düştü ve deneyin ve tekrar pouncing önce kaçmak için bekledi.
Daha sonra oyun tekrar.
Bir noktada Impala leopar yaklaşım çok ürkek olan turistlerin Land Rover, altında çalıştırarak kaçmayı başardı.
Özgürlük için teklif: açıkça leopar ile mücadeleden yaralanma gösteren genç Impala,, bir an yırtıcı pençelerinden kaçar
Normal servis devam: geçici ateşkes grabbs Impala ele yine leopar gibi hayrete turistlerin önünde şiddetli bir sona getirilir
Johannesberg Çad, şöyle dedi: "Ben bir karar vermek zorunda. Ben ters ve leopar onun ödülü geri kazanmak için tekrar taşındı karar müdahale benim rol değildi.
'Impala kaçıp kalktı zaman, bazı Konuklar, güvenlik kaçmak umuduyla, bu tezahürat, ama leopar çok hızlı ve hiç semere vermek için biten bu için çevik oldu.'
Bay Cocking o alanı ziyaret onun Motswari Private Game Lodge altı yıl ve 20 yıldan fazla bu davranışı görülen ilk kez olduğunu söyledi.
Diye ekledi: 'Bu acı bir hayvan izlemek için hoş bir deneyim asla gibi, üzücü bir dokunuş, ama aynı zamanda ilk elden bu nadir davranışı izlemek için gerçekten dikkate değer bir deneyim oldu. "
Öldürmek için: Genç leopar nihayet yemek Kruger Ulusal Parkı çalılar içine çenelerinde Impala kapalı taşımak için karar
Akşam yemeği Saat: çaresiz Impala büyük kedi de hareketsiz yatıyor avını yutmaya hazırlanırken - tüm Kruger Ulusal Parkı, Güney Afrika'da bir turist tarafından kamera yakaladı

• Beğen
Tepkiler: AHMED...

hikmet366

hikmet366

Üye
:off: Gördüm Yerde Öldürdüm O Leoparı

MaxiShe

Üye
Kıyamam ya nasılda duruyor önünde:(

federico2424

federico2424

Üye
wahşi yaşam?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Doğanın basit kanunu güçlü olan avcı güçsüz olan avdır ekosistemin dengede kalması için o impalanın ölmesi gerekiyordu ve öldü...

İbretlik tespit yaptım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Invoke
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Eski düşmandan dost olmaz

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
impala korkudan aşırı adranelin salgıladıgında etini lezzeti bozulur leopar implayı önce sakınlıştirip
yaşam seviyesinin normale inmesini bekliyor sonra öldürüyor

marist

marist

Üye
Teşekkürler.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
teşekkürler

respection123

Üye
Way canına :) :tşk: