Galeri Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

furkitare

furkitare

Üye
    Konu Sahibi
Galeri Hakkında Yardım
öncelikle konuyu tavsiye olarak açtım çünkü yeni tasarımda opera mini ile konu türü seçemiyorum. Şimdi sorunumu anlatayım, telefon hafızasındaki resimlerim galerimde çıkmıyor, bi mod yüzünden böyle sanırım cfw kullanıyorum, yardım

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Hangi klasörde duruyor ?

bayon

Üye
bi kere konun yanlış yerde olduğu içim tavsiye olarak çıkıyordur bunun yeri yazılım destek bölümü. Soruna gelince telefonun hafızasında ilgili yerde mi resimler ? (DCIM , IMAGES veya Resimlerim gibi klasörlerde olması gerekiyo)

furkitare

furkitare

Üye
    Konu Sahibi
Evet, Images klasöründe. Yani Görüntüler olarak geçiyor

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
DCIM'e taşı :)

bayon

Üye
duvarkağıdı değiştir dediğin de çıkıyo mu peki resimler ?

PYTHONs

Üye
DCIM klasörüne atarsanız görebilirsiniz :) .

furkitare

furkitare

Üye
    Konu Sahibi
duvar kağıdı değiştire bastığımda da göremiyorum, bu arada fmobi ile indirdiğim fotoğraflar direkt images klasörüne iniyor, DCIM'a taşımayı bende biliyorum abilerim, ben telefon hafızasındaki resimleri görmek istiyorum...

bayon

Üye
kardeşim cfw den dolayı da olabilir veya kendinde demişsin modlardan dolayı olabilr diye neyden sonra bunun olduğunu bilmeden bi çözüm üretemeyiz şahsen su durumda benim bir fikrim yok olan olursa yardımcı olur heralde.

furkitare

furkitare

Üye
    Konu Sahibi
cfwdeki moddan diye düşünüyorum ben öyle bi mod yapmadım :( neyse teşekkürler yine de

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Rom patcherdaki yamalardan kaynaklanıyor olabilir hepsini pasif hale getir sonra bak :) olmazsa da dcime atarsın :D

furkitare

furkitare

Üye
    Konu Sahibi
olmadı, dcime atacağım artık :D neyse zaten bu sene sonunda symbiandan kurtuluyorum, 1020 alıyorum inşallah :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Neden Nokia alıyorsun ki yeniden bizi yüz üstü bıraksın diye mi ?

furkitare

furkitare

Üye
    Konu Sahibi
Nokia almıyorum, microsoft alıyorum. Microsoft beni hiç yüzüstü bırakmadı

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
WP 7 kullanıcıları ?Geleceği olan şeylere yönelmeyi öğrendim ben 808'i aldıktan sonra, artık fanteziye kaçamam. Kabul etmek lazım geleceğin teknolojisi Google'da.

furkitare

furkitare

Üye
    Konu Sahibi
Onu nokianin hatası olarak görüyorum, ve kararım kesin. Sıradaki telefonum 1020 olacak. Üstelik ben nokia fanıyım. Satıldığını duyduğumda çok üzülmüştüm ama olsun yine de windows ile devam edeceğim. Ister hiç bir yeniliği olmayan iphone 5s'i verin, ister o mükemmel özelliklere rağmen hantal galaxy 4'ü. Ikisinide 1020 ile takas için kullanırım, emin olun.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
WP hala gelişen bir sistem yarın ne olacağını bilemezsin, ayrıca fanlık nedir ya bu kadar düşmeyin benim de son 3 telefonum Nokia ama fanlık kadar saçma bir şey yokAyrıca WP Nokia'nın hatası olmuyor sistemi bırakan Microsoft, nasıl Nokia'nın hatası olsun ?

Üst Alt