galayxy wonder android 4.2.2 bootloap oluyor yada cm yüklenme esnasında donuyor

• 11 Mart 2013
  • 880 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dediğim gibi doğukan adlı arkadşımız yaptı herkez yükledi hayatımda bir sürü romda yükledim wipeleride yaptım hafiza kartınıda biçimlendirdim dosya bozuktur diye 4-5 kere indirdimsede nafile aynı yerde takılıp kalıyor anabant sürümündende değilmiş neden anlayamadım ama bundan önce 4.2.1dede aynı şey olmuştu lütfen yardım

- - - Eklendi - - -

nawy Ali hocam özellikle sizden yardım istiyorum :)

- - - Eklendi - - -

lütfen yardım artık sabırsızlanıyorum şu 4.2.2yi yüklemek için

- - - Eklendi - - -

:D :D :D

Yazan: Ali58_58
  2. Noluyor burda :pro:

4.2.2 yüklemeden önce hangi rom vardı?

3. abicim çok teşekkürler öncelikle maxicepin gülü abicim geliştirici abim benim :D :D :D neyse abi cm9 yüklüydü

4. Abartma :kıskıs: :ehe

4.1.2 den geçmeyi denesen? bazı kerneller farklı bir romdan geçiş yaptığında böyle sorunlar yapabiliyor.

5. eywallah abicim onuda bir deniyim ne yapıyım ama forumdakilerin hepsinin 4.1.2den geçtiğini sanmıyorum bir tek bende var kafayı yiyicem neden olmuyor

- - - Eklendi - - -

haydi lütfen daha yardım edicek yokmu :(

- - - Eklendi - - -

yok abi yine cm10 yükleniyorda kaldı

6. basit bir öneri olacak ama.

Bunu yüklemeyi başaranlara nasıl yüklediklerini sordunmu? :D

7. aynen canım alttan girdim üstten çıktım yükleyemedim cmwnin bir üst sürümü var onu yüklüyücem hocam arco bunu yeni çıkarttı bizim geliştirici yani cm10dan sona çıkardı yani buna ihtiyaç yoktu
    acaba 4.2.2 iinmi gerekli bence cmw yükseltmem lazım :islik

8. başka hata vermiyor ve direkt bootloop yapıyorsa kernelle alakalı gibi.

9. hocam walla xdada felan herkez yüklemiş nedndir bilmiyorum arcoy beklicem heralde

- - - Eklendi - - -

yok hocam kimse anlamıyor neden oldu çözemedim gitti bende 4.2.2 backup istedim inşallah birisi upload eder

- - - Eklendi - - -

yok hocam kimse anlamıyor neden oldu çözemedim gitti bende 4.2.2 backup istedim inşallah birisi upload eder

10. Şuanda telefonundan bende de olsa çoktan halletmiştim ama kör yardımlada yardım edilmiyorki :s

Galaxy W kullanan yardım edecek yokmu?

11. Gene var

12. Ne?

13. neyse Ali hocam olmadı ama birinden backup istedim umarım upload ederler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 15:47