GalaxyS3 güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

miroctas

Üye
    Konu Sahibi
GalaxyS3 güncelleme
Merhabalar Galaxy S3 kullanicisiyim. Androidin 4.1.2 surumunu kullanıyorum su an fakat yeni bir guncelleme gelmis sanirim.Baska forumlara goz attığımda s3 kullanicilari daha ust guncellemeleri kullandigini soylemis.Ama ben guncellemeleri denetle dedigim zaman son guncellemeler yuklenmistir diye bir uyariyla karsilasiyorum.Yeni guncellemeleri yuklemek icin ne yapabilirim?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Merhabalar Galaxy S3 kullanicisiyim. Androidin 4.1.2 surumunu kullanıyorum su an fakat yeni bir guncelleme gelmis sanirim.Baska forumlara goz attığımda s3 kullanicilari daha ust guncellemeleri kullandigini soylemis.Ama ben guncellemeleri denetle dedigim zaman son guncellemeler yuklenmistir diye bir uyariyla karsilasiyorum.Yeni guncellemeleri yuklemek icin ne yapabilirim?

buyur son sürüm Türkiye Stock ROM :

en altta ki şu butona tıkla ;

• Beğen
Tepkiler: miroctas

miroctas

Üye
    Konu Sahibi
Okey sag ol.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
edit : son sürüm Android 4.3 tür ve cihaza çok fazla şey katar kesinlikle yüklemen gerekir cihazda güncelleme çıkmamamısının nedeni %90 cihazın yurt dışından gelmiş ve farklı yollarla IMEI atılmıştır

miroctas

Üye
    Konu Sahibi
En kisa zamanda bir bilgisayar bulup bu dedigin seyi uygulayacagim umarim halledebilirim.Cok teşekkür ederim sag oll.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
En kisa zamanda bir bilgisayar bulup bu dedigin seyi uygulayacagim umarim halledebilirim.Cok teşekkür ederim sag oll.

rica ederim yapamazsan al sana rehber :

• Beğen
Tepkiler: miroctas

Üst Alt