Galaxy Young S6310 ? LG L3 II ? Xperia Tipo ?

Sponsorlu Bağlantılar

wanted61

wanted61

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Young S6310 ? LG L3 II ? Xperia Tipo ?
Evet arkadaşlar, soru açık başlıkta yazıyor zaten :)

Bütçe max 450, o da Young'dan ötürü.

Bu arada galaxy Young (S6310), Galaxy Y (S 5360) ile karıştırılıyor bazen, benim bahsettiğim S6310 :)
Üçlüyü çeşitli sitelerde kıyasladım L3 II ve Tipo'da flash desteği var gözüküyor, young da ise yok. Bu gayet önemli ama işlemci ve ram düşük olduktan sonra flash olsa ne olur ki?

Özelliklere bakarak değil de bu telefonları kullanan arkadaşlar bilgilerini aktarabilirse çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler...

avast

avast

Üye
onemli olan islemci ve ram dedigin gibi

fk555897

fk555897

Üye
Bence Samsung Galaxy Young al.

yeauw

yeauw

Üye
kamera vb şeylerde sıkıntı çekmezsen smsung önde gibi özellikle ram olarak diğerlerine göre rahat çalışır ve oyun performansı diğerlerine göre dha iyi olacaktır ben Ramda çok sıkıntı çekiyorum htc one v de 512 mb :D

wanted61

wanted61

Üye
    Konu Sahibi
Evet ram 768 mb, işlemci de yeni nesil ve 1 Ghz. Bunlar bayağı cazip kılıyor Young'u. İnternet performansı nasıl acaba?

yeauw

yeauw

Üye
o konudada işlemci iyi olunca samsung önde gider diye düşünüyorum ama detaylı karşılaştırmdım ama :)

wanted61

wanted61

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonlardan herhangi birini kullanan yok mu? :)

Onlar da yorumlarını aktarsa güzel olur.

Invoke

Invoke

Üye
1ghz tek çekirdek cortex-a5 işlemci işte, nesi yeni nesil? Matah bir şeyler bekleme yani.
3ü birbirinden dandik, yanlış anlamayın sizin için diyorum, madem 450liramız var o 450lirayı çöpe atmayalım, ikinci el araştırın isterseniz?
Zaten 3er mpixel kamera var flash çok ö. değil bu noktada bence. Pek bir şeyi değiştirmez yani. Ama üçü arasından young derim.( Çünkü rami daha fazla ve ram önemli, diğer özellikler hep benzer zaten.)
Ama en mantıklısı 150 lira biriktirip, Gm discovery almak. Çünkü o aradaki 150ye değecek. Düşük fiyatta android almak pek mantıklı.
Acı ama gerçek konuşuyorum... Saygılar.

wanted61

wanted61

Üye
    Konu Sahibi
1ghz tek çekirdek cortex-a5 işlemci işte, nesi yeni nesil? Matah bir şeyler bekleme yani.
3ü birbirinden dandik, yanlış anlamayın sizin için diyorum, madem 450liramız var o 450lirayı çöpe atmayalım, ikinci el araştırın isterseniz?
Zaten 3er mpixel kamera var flash çok ö. değil bu noktada bence. Pek bir şeyi değiştirmez yani. Ama üçü arasından young derim.( Çünkü rami daha fazla ve ram önemli, diğer özellikler hep benzer zaten.)
Ama en mantıklısı 150 lira biriktirip, Gm discovery almak. Çünkü o aradaki 150ye değecek. Düşük fiyatta android almak pek mantıklı.
Acı ama gerçek konuşuyorum... Saygılar.

Öncelikle cevap için teşekkürler. 150 tl daha koysam alacağım çok model var, merak etmeyin. Sırf şu forumlara bu yüzden öneri sormak istemiyorum bazen. Diri diri gömdün telefonları, 1 ghz işlemci bu telefondan daha üstün bir çok telefonda yok, keza ram de. Flash'dan kastım, Adobe flash bu arada.

Anlaşamayacağız gibi sizinle.

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
Kullanmıyorum ama arkadaşım bana kalırsa Young en mantıklısı -qarapapaq- arkadaşın dediğinde de bir yanlışlık görmüyorum sana doğruları açık ve net bir şekilde dile getirmiş. Ha flash player illa olacak da diyorsan yapılacak birşey yok bütçeyi büyütüp daha iyi bir telefona bakacaksın :)

Invoke

Invoke

Üye
Öncelikle cevap için teşekkürler. 150 tl daha koysam alacağım çok model var, merak etmeyin. Sırf şu forumlara bu yüzden öneri sormak istemiyorum bazen. Diri diri gömdün telefonları, 1 ghz işlemci bu telefondan daha üstün bir çok telefonda yok, keza ram de. Flash'dan kastım, Adobe flash bu arada.

Anlaşamayacağız gibi sizinle.

Anlaşamayabiliriz tabi ki keşke adobe flash yazsaydınız.
Neyse ben yine de yardımcı olmaya devam edeyim belki anlaşırız.
150tl daha koysanız alacağınız model çok tabi ki koymasanız da alacağınız model çok... Ben de sevmiyorum vatandaşa şu kadar daha ekle demeyi, ayrıca o telefondan üstün bir çok telefonda var. Ki o telefonlar zaten ölü doğmuş bana kalırsa. Ben sizin için diyorum. Düşük seviye android almak biraz israf geliyor bana. Çünkü bir sürü sıkıntı olacak. Dediğim modele baksaydınız neden böyle yapın dediğimi anlardınız. Neyse illa 3ünden biriyse diğer mesajda da güzelce belirttiğim gibi Young diyorum. Ayrıca Flash Player yüklemenin yolu var, o konuda sıkıntınız olmasın.

wanted61

wanted61

Üye
    Konu Sahibi

Anlaşamayabiliriz tabi ki keşke adobe flash yazsaydınız.
Neyse ben yine de yardımcı olmaya devam edeyim belki anlaşırız.
150tl daha koysanız alacağınız model çok tabi ki koymasanız da alacağınız model çok... Ben de sevmiyorum vatandaşa şu kadar daha ekle demeyi, ayrıca o telefondan üstün bir çok telefonda var. Ki o telefonlar zaten ölü doğmuş bana kalırsa. Ben sizin için diyorum. Düşük seviye android almak biraz israf geliyor bana. Çünkü bir sürü sıkıntı olacak. Dediğim modele baksaydınız neden böyle yapın dediğimi anlardınız. Neyse illa 3ünden biriyse diğer mesajda da güzelce belirttiğim gibi Young diyorum. Ayrıca Flash Player yüklemenin yolu var, o konuda sıkıntınız olmasın.

Demek istediğinizi anladım ama hayat şartları diyelim. Sizi de anlayabiliyorum ama bütçe meselesi işte. Ayrıca cevap için tekrar teşekkürler, Young'da karar kılacağım gibi.

fk555897

fk555897

Üye
Demek istediğinizi anladım ama hayat şartları diyelim. Sizi de anlayabiliyorum ama bütçe meselesi işte. Ayrıca cevap için tekrar teşekkürler, Young'da karar kılacağım gibi.

Young oyun oynamazsan seni idare eder. Herkesin alım gücü farklı sonuçta. Ekran boyutu sorun değilse bir sorun yaşayacağını sanmam.

Baskentliia

Baskentliia

Üye
galaxy yang samsung galaxy s2 nin özelliklerinin küçültülmüş halidir tavsiye ederim

Üst Alt