galaxy young oyun yukleyememe sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

mykrop

Üye
    Konu Sahibi
galaxy young oyun yukleyememe sorunu.
arkadaslar oncelikle merhaba. foruma ilk girdigimde boyle bir konu acmistim ama simdi bulamadim. neyse konumuza devam edelim. telefonum galaxy young ve telefonuma ultimate unity v8 rom kurdum ( kurulumu cvm ile yaptim ) her neyse ne olduysa ondan sonra oldu...
Artik telefonum onceden oynadigim oyunlari acmaz oldu . orn: temple run
kullandigim bazi uygulamalarida acmiyor
orn: winat9
sorun nedir acaba? birde cozumunu bilen varsa anlatabilirse cok minnettar olurum...
cozumu bilen yoksa lutfen biri bana orjinal romu nerden bulup nasil yukleyebilecegimi soyleyebilirmi benim bulduklarimi yukleyemedim cogu guncelleme cikiyor.
simdiden tesekkurler...

theeternal

theeternal

Üye
anladıgım kadarıyla bı tanedaha konu actın ve bulamadın o konuyu bulmak ıcın profılıme gır ordan actıgım tum konuları goster de gorursun

mykrop

Üye
    Konu Sahibi
anladıgım kadarıyla bı tanedaha konu actın ve bulamadın o konuyu bulmak ıcın profılıme gır ordan actıgım tum konuları goster de gorursun

telefondan girdigim icin bulamadim sanirim onaylanmadi daha yinede tesekkurler

The Shadow

The Shadow

Üye
orjinal romu bulamadin mi :) google kullanman yeterli :) telefon modelinin başına orjinal mod yazıp arat romların genelde belli başlı kurulumları vardır farklıysa zaten indirdiğin sitede yazar

mykrop

Üye
    Konu Sahibi
google aramasi ilk aklgma gelen seydi zaten :) neyse dedigim gibi cogu guncelleme eger bildiginiz varsa mesajla yada buraya yazarak soylerseniz cok sevinirim
Ayrica merak ettigim konu sadece romu indirip cvm ile kurabilir miyim yani ek programsiz
bu arada yinede tesekkurler fikir fikirdir :)

The Shadow

The Shadow

Üye
google aramasi ilk aklgma gelen seydi zaten :) neyse dedigim gibi cogu guncelleme eger bildiginiz varsa mesajla yada buraya yazarak soylerseniz cok sevinirim
Ayrica merak ettigim konu sadece romu indirip cvm ile kurabilir miyim yani ek programsiz
bu arada yinede tesekkurler fikir fikirdir :)

Sagol:) daha once hic galaxy y kullanmadim ama buldugun yerdeki talimatlar ne diyosa onu yap kafana gore talimatlar yazma iyi seyler olmuyor :)

mykrop

Üye
    Konu Sahibi
yuklenmiyorki hicbir orjinal rom 4 farkli yerden indirdim olmadi. cvm ile zaten yuklenmiyor odinlede telefonu gormedi driverleride yukledim ustelik :)

The Shadow

The Shadow

Üye
yuklenmiyorki hicbir orjinal rom 4 farkli yerden indirdim olmadi. cvm ile zaten yuklenmiyor odinlede telefonu gormedi driverleride yukledim ustelik :)

Bilmiyorum ama telefonu bi sekilde odin e gostertmen lazim baska sekilde romu yukleyemezsin

mykrop

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum ama telefonu bi sekilde odin e gostertmen lazim baska sekilde romu yukleyemezsin

internet kafede biraz zor oluyor tabi :) neyse 5 gun sonra biticek ins. :)
bu arada bi oneri filan yokmu rom onerisi bi link filan ben suan telefndan griyorum ve pek rahat olmuyor dogrusu :)
yinede tekrar tesekkurler

The Shadow

The Shadow

Üye
internet kafede biraz zor oluyor tabi :) neyse 5 gun sonra biticek ins. :)
bu arada bi oneri filan yokmu rom onerisi bi link filan ben suan telefndan griyorum ve pek rahat olmuyor dogrusu :)
yinede tekrar tesekkurler

Haklisin internet cafe de zor oluyor eskiden bende zar zor rom kuruyodum :)

mykrop

Üye
    Konu Sahibi
15 aylik tatilden sonra en cok bilgisayarimi ozledim :) gidince kucakliycam onu :)