galaxy wonder usb bellek ve sd hatası

Sponsorlu Bağlantılar

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
galaxy wonder usb bellek ve sd hatası
başlıktada söylediğim gibi şöyleki:benim telefonum galaxy w ve telefonumu root ettim ve usb bellek ile hafıza kartının yerini değiştirmeye çalıştım lakin işlemleri bitirdiğimde birde baktımki telefonun usb hafızasıda sd kartta gözükmüyor bu konu hakkında bilgisi olan varmı? aceba nooooluuur yardım edin yardım ederseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

-Emre

-Emre

Üye
Orjinal vold.fstab dosyasını tekrar yükleyin ya da orjinal Rom yükleyin.

halion5

Üye
kardeş sanırım çalışmayan bir vold.fstab dosyası atmışsın.orjinal vold.fstab dosyasını yedeklediysen onu tekrar root explorer ile system/etc klasörüne yapıştır.cihazı başlat yeniden.düzelir...eğer ki düzelmezse 2 seçeneğin daha var wipe işlemlerini yap.son seçenek iserom flaşlamak.ben genelde temiz olması bakımından son seçenei tercih ediyorum.stock rom dosyalarını bulabileceğin linki yolluyorum(bu sayfada çok açık anlatımı ve dosyalar var) :forum.donanimhaber.com/m_73473787/tm.htm

not:şarjın %50 den aşağı olmasın ve sonraki işlemde tekrar root etmen gerekir.cihaz fabrika çıkışı olacak çünkü.hafıza değiştirme dosyasını da pm ile msj atarsan yollarım

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkurler arkadaslar bian çok korkmuştum peki stock rom yaparsam düzelirmi?birde benim orjinal vold.fstab dosyam usb bellekte budurumda ne yapmam lazım

-Emre

-Emre

Üye
Rom toolboxla telefondaki vold.fstabi bul aç. Bilgisayardan da orjinal vold.fstab not defteri ile aç . Telefondakini orjinale göre düzenle :oke:

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
orjinal vold.fstab dosyası bilgisayarımda yok aceba buraya yazabilirmisin veya bi öneride bulunabilirmisin?teşekkürler

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kardeşim na zamandır bunu aradım ve sen benim yardımıma yetiştin teşekkür ederim bide dediğin olursa ve düzelirse sana ne kadar minnettar kalıcağım

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
abi dediğini yaptım ama olmadı hala usb ile sd gözükmüyor

-Emre

-Emre

Üye
abi dediğini yaptım ama olmadı hala usb ile sd gözükmüyor

Recovery menüyü aç ve wipe data factory reset yap. (Cwm yüklü değilse) olmaz büyük ihtimalle ama sen yine de dene. Olmazsa Odin üzerinden orjinal Rom yükle. Ya da benim romu kur (wonderlight, forumda mevcut)

buharacilar

buharacilar

Üye
    Konu Sahibi
Teşeküler ilgileriniz için geçenlerde telefoncuya verdim bikaç gün içinde yapıp verdi

Üst Alt