Galaxy Wonder Şebeke Sorunu Ve Arama Yapılamama

Sponsorlu Bağlantılar

FIN4LSH4RE

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder Şebeke Sorunu Ve Arama Yapılamama
Bir kaç güne kadar telefonda hiç bir şey yoktu ta ki telefonu alıp kurcalayana kadar...Temizlemek maksatıyla telefonu komple söktüm anakart çıplak halde karşımda duruodu yani.Nese temizledim güzelce sonra söktüğüm gibi geri taktım bütün parçalarını...Ama Telefonu açınca ne göreyim ne arama yapabiliyorum nede arayanlar bana ulaşabiliyor.... Bazen full çekerken yapıyor bunu bazen hiç çekmezken.Bazende şebeke hatası alıyorum seçilen şebeke kullanılamıyor diye...Ara sıra denk geliyor arama yapabiliyorum, bazen telefonun çaldığıda oluyor ama çok şans eseri bir durum bu...İşin özü ben bu işin içinden çıkamadım. Telefonda custom rom yüklüydü önce fabrikaya sıfırladım fayda etmedi sonra stok romu geri yükledim yine aynı... Hattı başka telefonda denedim tıkır tıkır çalışıyor... Bi fikri olan varsa lütfen söylesin yoksa mecbur telefoncuya verecem oda kim bilir ne kadar para isteyecek...Sahi ya telefoncu ne kadar ister sizce ?? Nese boşverin bi fikri olan yazsın lütfen yoksa ben kafayı yiyecem....Şimdiden teşekkürler arkadaşlar..

omer durus

omer durus

Üye
merhaba baska caren yok mecbur telefoncuya gondercen telibu tellerin arkasinda sebeke bandi gibi bi sey oluyor buyuk ihtimalle o hasar gormustur

FIN4LSH4RE

Üye
    Konu Sahibi
NextWorld

NextWorld

Üye
Bence göndermeden önce yeniden bi çıkar tak
Hasarlı değil çünkü temazsızlık var.
(Senin yazdığın duruma göre)