Galaxy Wonder. Nokia Bluetooth Kulaklikla Eslesirmi?

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Wonder. Nokia Bluetooth Kulaklikla Eslesirmi?
arkadaslar nokia bluetoohlu kulakliki eslestiremedim muzik calara giriyorum bluetooth ile secenegini yapiyorum ama bulmuyor kulakligi yardim edin...

skylinegti

skylinegti

Üye
ilk önce kulaklığı eşleşme moduna al ardından telefonun bluetooth ayarlarına gir ordandan eşleşme ayarlarından ara de cihazlar eşleşince zaten ya sorar kulaklık kullanılsın mı diye yada otomatik olarak bağlanır...

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
eslestirmeyi basardim ama kulakliga ses gelmiyor telefondan. ayrica eslestirince otomatik baglansin yada baska birsey sormadi direk baglandi. ve bluetooh kulakligi acip kapayinca direkt baglaniyor ama dedigim gibi ses kulakliga gelmiyorbirisini arayinca ses duyabiliyorum yani su diiittttt sesi geliyor ama malesef muzik calarda gelmiyor yardim edin lutfen

boyabatlı

boyabatlı

Üye
eslestirmeyi basardim ama kulakliga ses gelmiyor telefondan. ayrica eslestirince otomatik baglansin yada baska birsey sormadi direk baglandi. ve bluetooh kulakligi acip kapayinca direkt baglaniyor ama dedigim gibi ses kulakliga gelmiyorbirisini arayinca ses duyabiliyorum yani su diiittttt sesi geliyor ama malesef muzik calarda gelmiyor yardim edin lutfen
Arkadaşım andiroidlerde çıkış mono olduğundan desteklemiyor bu yüzden google play dan mono blutooth router programı indiriyoruz açık yaparak müzik açarak dinliyoruz bu kadar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
cok sagol vallaha ya

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Önemli değil bilgiyi paylaşmak güzeldir