Galaxy W Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom Final(06.06.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

safo95

safo95

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorunla daha önceden karşılaşılmamıştır.Öneri olarak bütün "wipe" ve "format" işlemlerini eksiksiz yaparak romu tekrar kurunuz.

- - - Eklendi - - -

Öneclikle telefonunuz romun kurulmasına hazır.Yapmanız gerekenler video ve yazıyla ilk sayfada bulunmakta.Bu CM9 mod olması nedeniyle şarj süresi uzun ve hızlı olması nedeniyle CM10 lara göre daha çok tercih ediliyor.Bu romda karşına çıkacak hatalar öle seni bezdirecek nitelikte değil orjinal romda çıkan hatalara benzer hatalar çıkabilir.Eğer telefonu aldığın ilk güne döndürmek ve garantiye tekrar sokmak istersen 1. sayfada "Orjinal Roma Geri Dönme" kısmından video yardımıyla sorunsuz dönebilirsin.. :)

- - - Eklendi - - -

Vpn Programına gerek yok zaten bu CM9 rom otomatik hatları tanıyabilmekte Şahsen kendim bimcell kullanıyorum ve herhangi bir vpn kullanmıyorum :D

ahmetsuha525000

Üye
Bu sorunla daha önceden karşılaşılmamıştır.Öneri olarak bütün "wipe" ve "format" işlemlerini eksiksiz yaparak romu tekrar kurunuz.

- - - Eklendi - - -

Öneclikle telefonunuz romun kurulmasına hazır.Yapmanız gerekenler video ve yazıyla ilk sayfada bulunmakta.Bu CM9 mod olması nedeniyle şarj süresi uzun ve hızlı olması nedeniyle CM10 lara göre daha çok tercih ediliyor.Bu romda karşına çıkacak hatalar öle seni bezdirecek nitelikte değil orjinal romda çıkan hatalara benzer hatalar çıkabilir.Eğer telefonu aldığın ilk güne döndürmek ve garantiye tekrar sokmak istersen 1. sayfada "Orjinal Roma Geri Dönme" kısmından video yardımıyla sorunsuz dönebilirsin.. :)

- - - Eklendi - - -

Vpn Programına gerek yok zaten bu CM9 rom otomatik hatları tanıyabilmekte Şahsen kendim bimcell kullanıyorum ve herhangi bir vpn kullanmıyorum :D

Ya ben orjinal romda vpn ile turkiyeye engelli olan sitelere (yanlis anlasilmasin +18 siteler degil bazi paylasim siteleri tam isim vermicem 4s bilen bilir :)) ve google play book ve google play muzik gibi servislere erisim sagliyorum. Bunlara vpn olmadan erisilmiyor :( biriniz yardim edin

adarkayalikk

Üye
Arkadaşlar yersiz olacak ama galaxy wonder cihazım war touchwiz cm10 alpha 6 rom yüklü telefonun stock romundaki not uygulamasının apk sini system app içine atıyorum ama açılmıyor yüklemeye çalışıyorum yüklenmiyor cwm den flaslıyorum ama olmuyor napAbilirim birde telefonda baterry statüs bin dosyası sürekli siliniyor teli şarjdan çektiğimden tekrar kalibre oluyor ne yapmalıım lütfen acil yardım ...

rtaymus07

rtaymus07

Üye
16 gb Hafıza Kartı aldım swap işlemini yaptım. Telefonu kapatıp açtım ama birkaç saat sonra telefon kapandı açtım dondu yine kapandı yine yine ve yine. Sorunları araştırdım ama telde sorun yok. Hafıza kartını çıkarıp çalıştırdı normal çalıştı başka bir Hafıza Kartı taktım ondada sorun yok. Şimdi hafıza kartım çöpe mi gitti yoksa kurtarma ihtalimiz varmı

Berk E.

Üye
Alpha 8 kullananlardan USB ile depolama yapabiliyormusunuz ? Ayarlardan depolamaya girince Depolama durdu hatası veriyo bende.

eMReSK26

Üye
Günaydın ahali, CM9 RC8 kullanıyorum. CM10'a şu an geçmeli miyim biraz daha beklemeli miyim dersiniz?

eMReSK26

Üye
Gec gec cm10 akiyo
Öyle mi diyosun, zaten zor duruyorum:D

cm10 şarjı çok çabuk tüketiyor :(
CM9'da fazlaca şarj tüketiyor bence. Ama bunun nedeni nedir bilmiyorum.

Eskiden telefon kasıyor diye, ne widget vardı, ne senkronizasyonlar açık kalıyordu, ne de arkaplanda uygulama çalışmasına izin veriyordum. Belki de bu yüzden şarjın iyi gittiğini düşünüyordum.
Oysa şimdi telefon kasmıyor diye, hepsini açtım, özellik yapmışlar kullanalım madem dimi dedim, şarj süresi hooopp takla:))

mhmmdbilal

mhmmdbilal

Üye
arkadaşlar rom gayet güzel çalışıyor bence. önemli bir sıkıntı değil ama yeni kişi eklerken sim katına kaydedemiyorum yardımcı olurmusunuz :rica:

killer53

killer53

Üye
16 gb Hafıza Kartı aldım swap işlemini yaptım. Telefonu kapatıp açtım ama birkaç saat sonra telefon kapandı açtım dondu yine kapandı yine yine ve yine. Sorunları araştırdım ama telde sorun yok. Hafıza kartını çıkarıp çalıştırdı normal çalıştı başka bir Hafıza Kartı taktım ondada sorun yok. Şimdi hafıza kartım çöpe mi gitti yoksa kurtarma ihtalimiz varmı

s60 yada s40 telefon varsa onunla telefonu bıcımlendır duzelır eger hafıza kartında swap alanı olusturduysan eger banada aynı sorunlar oldu bende oyle yapmak zorunda kaldım :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar rom gayet güzel çalışıyor bence. önemli bir sıkıntı değil ama yeni kişi eklerken sim katına kaydedemiyorum yardımcı olurmusunuz :rica:

markette yada forumlarda versıyon contact2SIM adlı programı kullan sorununa care olabılır

rtaymus07

rtaymus07

Üye
s60 yada s40 telefon varsa onunla telefonu bıcımlendır duzelır eger hafıza kartında swap alanı olusturduysan eger banada aynı sorunlar oldu bende oyle yapmak zorunda kaldım :

Evet oluşturdum. Saol denicem

adarkayalikk

Üye
merhabalar arkadaşlar galaxy w cihazım war
bataryam az gidiyordu kalibrasyon yapayım
dedim baterysatus.bın dosyasını sildim ancak
artık her şarja takdığımda tekrar siliniyor ne
yapabilrim lütfen yardım edin

çomolokko

Üye
Akşam üzeri yükledim romda henüz bi sıkıntıyla karşılaşmadım konu için teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Yatay kalıbrasyon sorunu var galiba nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?

cavciv

Üye
Arkadaslar acaba kara liste nasıl ilave edebiliriz.

blackcat67

blackcat67

Üye
beyler bu yazımı iyi okuyun bana hangi rom kullanayım diye mesaj atmayın artık kendim stok yani orjinal rom kullanıyorum en iyi şarj süresi orjinal romda performans konusundada en ufak bir sıkıntı yaşamadım cyanogenmod 9 rc8 kullanmıştım daha önceden şarj süresi orjinal modsuz hali ile gayet iyi oyun performansıda çok iyi diğer romlar cm10 ve 10.1 de oyun performansı ve şarj süresi çok kötü bu yüzden size kullanacaksanız 2 rom söyledim ya stok yada cm9 rc8.

spazmol

spazmol

Üye
beyler bu yazımı iyi okuyun bana hangi rom kullanayım diye mesaj atmayın artık kendim stok yani orjinal rom kullanıyorum en iyi şarj süresi orjinal romda performans konusundada en ufak bir sıkıntı yaşamadım cyanogenmod 9 rc8 kullanmıştım daha önceden şarj süresi orjinal modsuz hali ile gayet iyi oyun performansıda çok iyi diğer romlar cm10 ve 10.1 de oyun performansı ve şarj süresi çok kötü bu yüzden size kullanacaksanız 2 rom söyledim ya stok yada cm9 rc8.

Dostum rc8de benim sıkıntım var şarj felan çok iyi eyvallah ama oyunlarda donuyor yav çözüm bulamadım ninja fruit oynayamıyorum bildiğin

ilcarnefice

Üye
ben rc8 de usb ile pc ye bağlayınca usb bağlandı yazısı gelmiyor bu telefonun içindekileri usb kablo ile nasıl bilgisayarda görebilirim yardım

Üst Alt