Tavsiye Galaxy tab 3.7.0 KERNEL][T210/T210R/T211] blackhawk kernel 2.1

Sponsorlu Bağlantılar

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy tab 3.7.0 KERNEL][T210/T210R/T211] blackhawk kernel 2.1
[KERNEL] [T210/T210R/T211] Galaxy Tab 3 Marvell PXA988 için gayri resmi çekirdeği 2.1First blackhawk çekirdek, T210 ve T210R varyant (T210 sürümü) ve T211 (T211 versiyon) Kernel kaynak üzerinde çalışmalarını bildirdi: taahhüt ve modüller taahhüt benim kernel : / kumajaya/android_kernel_samsung_lt02Kernel kaynağı modülleri Samsung OSRCConfigurable dokunmatik yöneliminden Açık kaynak exFAT dosya sistemi sürücüsü, bu yüzden biz bu çekirdek kullanabilirsiniz Dokunma tabanlı kurtarma kernelOverride 1MB ramdisktir boyutu sınırlaması + xz sıkıştırılmış ramdisktir. CWM kurtarma ihtiyacı> 2MB ramdisktir, hiçbir blackhawk = hayır CWM / CWM tabanlı recoveryZram desteği. Kol processorLinaro gcc derleyicisi için optimize üst sürüme güncelleme LZO sıkıştırma kütüphanesi. LinaroHardcoded ION carveout bellek için Marvell P4JB CPU init rutinleri güncelleyin. Eski sürüm bootloader son T210R MJ1 GPU, WiFi, bluetooth ve T211 MI3 telefon sürücülerini kullanma! Boş pop up hata olmadan bu çekirdek boot edecektir. Bu çekirdek her zaman T211Integrated kendine derlenmiş BusyBox, bir gecikme fixAuto kök dahil fstrim uygulaması için T21x varyantları tüm farklı kernel config, farklı flashable zip için çekirdek modülleri uyumsuzluk issueSingle kaynağını önlemek için sistem / lib / modules / içeride uygun çekirdek modüllerini getirmek yok Herhangi bir kök solutionInit komut desteği (/ sistem / etc / init.d / data / local / userinit.d ve / data / local / userinit.sh) Kernel modülü yükleyici şablon / sistem / etc / init.d / flaş gerekir 02modulesPost "adb shell" veya Terminal Emülatörü üzerinde önyükleme şablon / sistem / etc / init.post_boot.shZram yöneticisi: Kod: su'nun SetProp persist.service.zram 25to% 25 bellek boyutu zram set, persistent.Code: su'nun SetProp persist.service . zram zram devre dışı bırakın, 0 ilâ. Reboot.Samsung Açık Kaynak Yayın Merkezi İhtiyaçları: Teşekkür: @ gr8nole, @ hkjr, @ klopeckNote: Ben bu tablete kendimi sahibi değilsiniz. Bu kurtarma için çalışan bir çekirdek yapma, benim iş ve @ gr8nole yan sonucudur. Daha iyi gelişim desteği için, zaten, bunu ödemek için çekinmeyin benim github hesabına donating.Both çekirdek ve çekirdek modülleri kaynağı düşünün lütfen. "Eğer tekerlekler hakkında daha fazla öğrenmeye düşünmüyorsanız, tekerleği yeniden icat etmeyin."

Üst Alt