Telefon Tavsiyesi Galaxy S6 Kaç Model?

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S6 Kaç Model?
Elimde S5 var ve bunu aldigimda farkli farkli modelleri oldugunu bilmiyordum ve banadan G900H 3G olan modeli denk geldi. Şimdi S6 alacağım ve almadan önce hangi modelini almaliyim en iyi olan modeli hangisi acaba?

mesutgaga

mesutgaga

Üye
s6 edge daha iyi s6 dan

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Eskisi gibi işlemci ayrımı yok tek bir model var oda S6 ile Edge'i.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen Snapdragon kullanmadığı için tek çeşit olması lazım eyxnos 74.. Bişeyli. S6 al ama ucuzlayinca

mesutgaga

mesutgaga

Üye
antutu da s6 edge s6 dan 5 bin puan fazla sonuç aldı. ve s6 edge in dizaynı s6 ya göre daha hoş. ekranın kavisli olması yani

Son düzenleme:

T.serdar

Üye
antutu da s6 edge s6 dan 5 bin puan fazla sonuç aldı. ve s6 edge in fizaynı s6 ya göre daha hoş. ekranın kavisli olması yani
Teknolojiden telefonlardan anlamiyorsun s6 edge daha iyi diyorsun neye gore kime gore daha iyi kardes aralarinda fark neredeyse yok edge performans bakimindan s6 nin birebir aynisi ve ismini yanindaki kavisli ekrandan aliyor edge s6 nin aynisi ve antutuyada inanmayin hepsi para verip ayarlariyla oynatiyorlar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
s6 edge daha iyi s6 dan
Edgenin ekranindan haric ne gibi ustunlugu var baska?
Eskisi gibi işlemci ayrımı yok tek bir model var oda S6 ile Edge'i.
S5 in snapdragonlu en az 6-7 cesit modeli var. Sadece islemciye gore farkli model cikarmiyorlar. Ulke ulke farkli model oluyor. Mesela bende S5 G900H Kazakistan icin cikartilan model. Turkiye icin cikarilani normalde G900FQ
Teknolojiden telefonlardan anlamiyorsun s6 edge daha iyi diyorsun neye gore kime gore daha iyi kardes aralarinda fark neredeyse yok edge performans bakimindan s6 nin birebir aynisi ve ismini yanindaki kavisli ekrandan aliyor edge s6 nin aynisi ve antutuyada inanmayin hepsi para verip ayarlariyla oynatiyorlar
Yani 5 bin puan fazla demek ne demek arkadaş?
Aynen Snapdragon kullanmadığı için tek çeşit olması lazım eyxnos 74.. Bişeyli. S6 al ama ucuzlayinca
Ucuzlayincaya kadar S7 cikar. Edge nin sadece kavisli ekranindan baska farki yoksa eger normal S6 almayi dusunuyorum.
Az önce SamMobile de Galaxy S6'nın G920F ve G920I diye iki modelini ve Galaxy S6 Edge nin G920F ve G920I diye iki modelini gördüm bu F ve I arasında ki farklar nelerdir?

hikmet366

hikmet366

Üye
ben bu modelini alicam 920 f

byAndroid

byAndroid

Üye
2-3 aya fiyatı düşer. Cebini düşünürsen bekle param var dersen hemen alabilirsin

mesutgaga

mesutgaga

Üye
s6 edge in s6 ya işlemci olarak bir üstünlüğü yok sadece ekran olarak bir üstünlüğü var. para verip antutu puanlarıyla oynanması samsung adına çıkmış bir söylentiden ibaret

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
2-3 aya fiyatı düşer. Cebini düşünürsen bekle param var dersen hemen alabilirsin
Bende acayip bi merak var o yuzden beklemem biraz zor :) Bu arada elimde ki S5 i satmayi dusunuyorum. Ortalama 4 ay falan oldu alali faturasi garantisi kutusu kulakligi vs. Herseyi tam. Ekranina aldigimda ne olur ne olmaz diye 30 lira verip kirilmaz cam yapistirdim ve surekli şeffaf kilifla kullandim. Yani cizik vs. Hicbir sey yok sifir gibi. Almak isteyenler varsa diye soyluyorum.
s6 edge in s6 ya işlemci olarak bir üstünlüğü yok sadece ekran olarak bir üstünlüğü var. para verip antutu puanlarıyla oynanması samsung adına çıkmış bir söylentiden ibaret
Aynen kavisli ekran meraklisi degilimdir o yuzden normal S6 yi tercih ediyorum.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Edge hava atma telefonu kullanımı zor ve ikinci elde satması zor olur ekranını koruması zor
İçi aynı olduğu için s6 al geç

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Keşke almadan evvel açtığım konuya baksaydın.
Galaxy S5 Donanım Özellikleri - MaxiCep

Bu telefonlar genelde birkaç farklı varyantlarda çıkıyorlar. Tavsiyem cihazı almadan evvel sadece birkaç dakika ayırarak, model kodunu internetten arayın alacağınız modelin teknik detaylarının tümünü oradan bulabilirsiniz.
Elimde S5 var ve bunu aldigimda farkli farkli modelleri oldugunu bilmiyordum ve banadan G900H 3G olan modeli denk geldi. Şimdi S6 alacağım ve almadan önce hangi modelini almaliyim en iyi olan modeli hangisi acaba?

alikardan1234

Üye
kardeşim bak burda özellikleri var bence hem tasarım olsun hem özellik olsun bence bu olmalı

deoksiriboz1000

Üye
S6 alıp ısınma sorunu yaşayan var mı

Üst Alt