Galaxy S5 Ne Zaman Gelecek Ve Fiyatı Ne Olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S5 Ne Zaman Gelecek Ve Fiyatı Ne Olacak?

'un satış rekorları kıran Galaxy S serisi telefonlarının en yenisi hakkında yeni lar var.

son yıllarda çıkardığı Galaxy S3 akıllı telefonuyla bir satış rekoruna imza atmış ve ondan sonra çıkardığı Galaxy S4 ile de bu kendi satış rekorunu kırmıştı. Şimdi ise Samsung sıradaki Galaxy S telefonuGalaxy S5 üzerinde çalışıyor. Performansı ile dikkat çeken Galaxy S4'tensonra Samsung'un Galaxy S5 ile performansı ne kadar ileriye taşıyacağı şimdiden merak ediliyor. Bunun yanında cihazın çıkış tarihi ve fiyatına dair ilk bilgiler de geçtiğimiz günlerde geldi.

Techradar'ın yapmış olduğu habere göre Galaxy S5, 2014 yılının Mart ayı itibariyle tüketicilerin beğenisine sunulacak. Aslına bakılırsa Galaxy S4 ve Galaxy S3 tanıtım tarihleri düşünüldüğünde bu tarih oldukça mantıklı gibi geliyor.

Öte yandan Galaxy S4'ün plastik yapıda olmasından dolayı birçok eleştiri alan Samsung, Galaxy S5 ile bu durumu değiştirmeyi hedefliyor. Bu yüzden 'in kasası büyük bir ihtimalle alüminyum yapıda olacak. Performans anlamında ise Galaxy Note 3 ile aşağı yukarıda aynı olacak olan Galaxy S5'te 2.3GHz dört çekirdekli işlemci ve 3GB RAM yer alacak.

Büyük ihtimalle Android 4.4 KitKat'ı çalıştıracak olan Galaxy S5'in kamerasının ise 16 MP değerinde olması bekleniyor. Gelelim cihazın beklenen fiyatına. Galaxy S5'in fiyatının ise Galaxy S4'ün çıkış fiyatı ile aynı olacağı düşünülüyor.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Mükemmel

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
PriZm

PriZm

Üye
Tahminimce,

Gerçek zamanlı çalışabilen 8 çekirdek Octa-Core işlemci
3 Gb ram
Mali-T628 6 çekirdek GPU (O.C)

2. sürüm olarak

Snapdragon 800 2.30 ghz CPU
3 GB ram
Adreno 330 GPU

en çok değişiklik yazılımsal olacakmış gibi geliyor bana.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Tahminimce,

Gerçek zamanlı çalışabilen 8 çekirdek Octa-Core işlemci
3 Gb ram
Mali-T628 6 çekirdek GPU (O.C)

2. sürüm olarak

Snapdragon 800 2.30 ghz CPU
3 GB ram
Adreno 330 GPU

en çok değişiklik yazılımsal olacakmış gibi geliyor bana.
özellikleri dediğiniz gibi olabilir ama bence en önemlisi tasarımı değiştirmesi. s1 den s4 e kadar tut hepsi aynı tas aynı tasarım. Samsung un bu işe bir el atması gerek

PriZm

PriZm

Üye
özellikleri dediğiniz gibi olabilir ama bence en önemlisi tasarımı değiştirmesi. s1 den s4 e kadar tut hepsi aynı tas aynı tasarım. Samsung un bu işe bir el atması gerek
Pek katılmıyorum.. S1 baya farklıydı hatta tıpatıp i3gs kopyasıydı

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye

Aynı tasarım furyası s3 den sonra başladı.s ve s2 nin tasarımları gayette güzeldi.Ama zaten s5 de aynı tasarımı aliminyum la sarıp veremeyeceklerine göre yeni bir tasarımla gelicektir.

fk555897

fk555897

Üye
Güzel bir tasarım kullanması gerekiyor.

Samet.25

Kasayi artik plastik yapmaktan vazgecse daha iyi olur

BelaMonte

BelaMonte

Üye
performansı düşükmüş bana göre. (bana göre) :D ne bileyim bi farklılık yapsa iyi olurmuş. kamerasıda düşükmüş.

PureFood

PureFood

Üye
samsung yüzünden piyasa alt üst oldu. Ooo 3 gb ram kralsın samsung anlayışı değişmedikçe samsung çok satmaya devam edecektir.

Üst Alt