Galaxy S4 Temassız Kontrol

• 25 Ağustos 2014
  • 458 Okunma
  • 5 Cevap

1. Selamun aleyküm,
    Arkadaşlar benim telefonumda temassız kontrol ile ilgili olduğunu düşündüğüm wifi ikonunun solundaki ikon çıktı ne işe yarıyor bilmiyorum niye geldi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: Eray1910
  2. Temassız komutları açmışsın

Galeride gezerken, sayfayı aşağı yukarı indirebilirsin.müzikler arasında geçiş yapabilirsin. Mailler arasında geçiş yapabilirsin.

Temassız aramaları cevaplayabilirsin

Ekran kapalıyken sensörü üzerinden elini geçirdiğinde hızlı bakış yapabilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Ağustos 2014
  3. ekrana dokunmadan sayfalari degistirmeye yarar kapatmak istiyorsan kardesim kisayol o ikonun yanindan ustunden asagiya dogru kaydir ikonunu gorursun kardesim bir tik kapanir bir tik acilir kolaygelsin

Samsung ile gönderdi
  4. Normalde temassız kontrol açtığımda o el etrafında üste aşağı sağa ve sol olmak üzere 4 ok bulunuyordu bu sadece sağ ve solda 2 şer ok var ve önceden kullanılabilecek bölümlerde çıkıyordu o ikon şimdi hep var sadece mesaj vs yazarken klavye açılınca gidiyor onun dışında hep duruyon önceden bu şekilde değildi ondan söylüyorum.

5. arkada calıscan resım goruntuleyıcısı falan varsa o ıkon hep orda durur orta fızıksel tusa basılı tut arka planda calısanların hepsını kapat gıtmesı gerekır ozaman

6. çalışan uygulama yoktu ama hala vardı. kendi kendine geçti bir iki gün içinde :) teşekkür ettim herkese..

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 18:48