Galaxy S4 Temassız Kontrol

Sponsorlu Bağlantılar

Eray1910

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Temassız Kontrol
Selamun aleyküm,
Arkadaşlar benim telefonumda temassız kontrol ile ilgili olduğunu düşündüğüm wifi ikonunun solundaki ikon çıktı ne işe yarıyor bilmiyorum niye geldi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Temassız komutları açmışsın

Galeride gezerken, sayfayı aşağı yukarı indirebilirsin.müzikler arasında geçiş yapabilirsin. Mailler arasında geçiş yapabilirsin.

Temassız aramaları cevaplayabilirsin

Ekran kapalıyken sensörü üzerinden elini geçirdiğinde hızlı bakış yapabilirsin.

Yönetici tarafından düzenlendi:

WAWAS

Üye
ekrana dokunmadan sayfalari degistirmeye yarar kapatmak istiyorsan kardesim kisayol o ikonun yanindan ustunden asagiya dogru kaydir ikonunu gorursun kardesim bir tik kapanir bir tik acilir kolaygelsin

Eray1910

Üye
    Konu Sahibi
Normalde temassız kontrol açtığımda o el etrafında üste aşağı sağa ve sol olmak üzere 4 ok bulunuyordu bu sadece sağ ve solda 2 şer ok var ve önceden kullanılabilecek bölümlerde çıkıyordu o ikon şimdi hep var sadece mesaj vs yazarken klavye açılınca gidiyor onun dışında hep duruyon önceden bu şekilde değildi ondan söylüyorum.

GrknYavas

GrknYavas

Üye
arkada calıscan resım goruntuleyıcısı falan varsa o ıkon hep orda durur orta fızıksel tusa basılı tut arka planda calısanların hepsını kapat gıtmesı gerekır ozaman

Eray1910

Üye
    Konu Sahibi
arkada calıscan resım goruntuleyıcısı falan varsa o ıkon hep orda durur orta fızıksel tusa basılı tut arka planda calısanların hepsını kapat gıtmesı gerekır ozaman

çalışan uygulama yoktu ama hala vardı. kendi kendine geçti bir iki gün içinde :) teşekkür ettim herkese..