Galaxy S4 Launcher Sonrası

Sponsorlu Bağlantılar

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Launcher Sonrası
Ben telefona 2 3 tane launcher yükleyip silmiştim go launcher solo launcher falan daha sonra sanırım bu launcherlardan kalıntı kaldı birisi beni aradığında arama ekranı eskisi gibi değil saf android gibi arama ekranı çıkıyor. Bunu nasıl eski haline döndürebilirim lütfen yardım edin.Yok mu hiç yardim edecek bilgi sahibi birisi olan ?

MaxipmaN

Üye
lancherları silmediysen sil ,clean masterla bi tarat, yeniden başlat,touchwiz varsayılan olmalı aklıma bunlar geliyor

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
Ben telefona 2 3 tane launcher yükleyip silmiştim go launcher solo launcher falan daha sonra sanırım bu launcherlardan kalıntı kaldı birisi beni aradığında arama ekranı eskisi gibi değil saf android gibi arama ekranı çıkıyor. Bunu nasıl eski haline döndürebilirim lütfen yardım edin.Yok mu hiç yardim edecek bilgi sahibi birisi olan ?

Hocam Şu Adımları Takip Etmen Yeterli Olacaktır

Menü > Ayarlar > Uygulama Yöneticisi > Yüklenen

Bu Kısımda Tanımadığın / Kullanmadığın Uygulamaları Kaldırman Yeterli Olacaktır Diye Düşünüyorum.

Launcher Kendi Uygulamalarını Yüklediği İçin Böyle Olduğunu Düşünüyorum. Yüklenen Kısmında Sadece Dışarıdan Yüklenen Uygulamalar Vardır. Silmen Sorun Teşkil Etmez. Sistem Uygulamalarına vs. Zarar vermez. Rahatlıkla Yapabilirsin.

Anil-D

Anil-D

Üye
uygulama tercihlerini sifirla

• Beğen
Tepkiler: dRaJ3N
dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
uygulama tercihlerini sifirla

@Anıl-D arkadaşımın dediği gibi Home tuşuna basılı tut Açılan ekrandan Görev Yöneticisine Gir - Varsayılan Uygulamalar Sekmesinden de bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplariniz icin tesekkür ederim ama sorun hala devam ediyor başka yardimci olacak biri varmi :(