Galaxy s3 yardım edin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kefenmez

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3 yardım edin lütfen
arkadaşlar yeni galaxy s3 aldım . usb kablosuyla bilgisayara bağlayamıyorum , kies i kurdum bağlanıyor diyo hiç bağlanmıyo . bu telefonu bilgisayara nasıl bağlıcam lütfen yardımcı olun . masaüstü bilgisayar xp kurulu birtürlü çözemedim

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşım aynı konudan tam 3 tane açmışsın

kefenmez

Üye
    Konu Sahibi
nereye açacağımı bilemedim özür dilerim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Kies'in kurulumunda hata olmuş olabilir. bu yüzden usb sürücüleri kurulamayacağından sorun oluşabilir.
Çözüm olarak tekrar kurmayı deneyin.

foreverthe

foreverthe

Üye
Arkadaşım usb ile bağla telefonu bilgisayara. Sonra kiesi aç üstte bağlantı sorunlarını gider var. İlk başta telefonu çıkart pcden usb kablosunu yani o bir şeyler yüklüyecek samsung driverlarını filan sonra yine tak mutlaka görür bendede öyle oldu :) Ha birde şunu dene olmazsa telefonu bağla pcye sonra telefonda şerit varya usb bağladığını gösteriyor orada iki tane seçenek var ilk kamera olanı seç yüklesin driverları sonra üsttekini seç oda yüklesin. İnşallah olur :)

delrico

delrico

Emekli Yönetici
arkadaşım bende de aynı sorun vardı çözdüm arkadaşların sölediklerinin hepsi yanlış.Çok basit sadece windows 7 yi kurucaksın bende hemen gördü. Kiesle alakası yok xp kuruluysa telefon görmüyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt