galaxy s3 usb bağlantı arızası

Sponsorlu Bağlantılar

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s3 usb bağlantı arızası
esselamu aleyküm kardeşler galaxy s3 telefonumu usb ile bilgisayarıma bağlıyorum telefon şarj oluyor fakat bilgisayarda hiç bir bildirim vs kıpırdanma olmuyor samsung usb driver kurmuş olmama rağmen. sistemim Windows 10 home...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Windows 10'un driver hatalarından birisi olabilir, güncelleme ardından düzeleceğini düşünüyorum. Yada USB ön seçim var otomatik uygula diye öyle bir sorundan ötürü kaynaklanabilir.

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10'un driver hatalarından birisi olabilir, güncelleme ardından düzeleceğini düşünüyorum. Yada USB ön seçim var otomatik uygula diye öyle bir sorundan ötürü kaynaklanabilir.
önseçim gelse yine iyi hiçbir işaret yok ses yok hatta otg bile tanımıyor sanırım arıza donanımdan kaynaklanıyor

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ara kablon orjinal mi?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başka Pcde Dene Birde Sorun Olmaması Lazım.Yada Aynı PCde Başka Aynı Kablo Farklı Cihaz İle Tekrar Dene

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
w10 da sorun yok bn hep bağlıyorum başka pcde dene birde bildirimler w10 da alt köşede bildirim şıkkı var oraya gelir birşey bağladığın ve çıkardığın zaman

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
O zaman bildirimler bölümüne baksın dediğin gibi.

HAM ZA

HAM ZA

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bilgisayar özürlü değilim bildirim gelse anlardım, aynı kablo ile tab4 cihazım bağlanıyor, core prime da bağlanıyor ve diğer android cihazlar da bağlanıyor. kanaat-i acizaneme göre bunun benim bilgisayarımla bir alakası yok veya Windows 10 ile de bir alakası yok arıza telefonun usb girişinden zuhur etmekde, sanırım bir servise göndersem iyi olacak

mappaX

mappaX

Üye
Play storeden farklı usb programları var root lu cihazlar icin

Üst Alt