Galaxy S3 Oyun Hakkında Yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

enesrsln

enesrsln

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Oyun Hakkında Yardım !
Arkadaşlar cumartesi günü telefon alacağım da size bir sorum olacak. Galaxy S3 ikinci el almayı düşünüyorum. Galaxy S3 oyun performansı nasıl ? Çalıştırmadığı bir oyun var mı ? Veya kasma yaptığı bir oyun ? Mesela NOVA 3, NFS Most Wanted vs. kasma ve takılma oluyor mu ? Telefonu 3 yıl boyunca kullanmak zorundayım. 3 yıl içinde çıkacak oyunlarda sıkıntı çıkarır mı ? Şimdiden Teşekkürler...

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
yazdığın oyunların hiçbirinde kasma yasamadım

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Gönül rahatlığıyla alabilirsin.Ben bugüne kadar hiç bir oyunda kasma yaşamadım.

Megandroid

Megandroid

Üye
KARDES BIR KERE HICBIRINDE KASMA YAPMIYOR(Gangstar vegas haric) FAKAT YETERLI PARAN VARSA SIFIR TELEFON AL. YOKSA SAKIN IKINCI EL ALMA. BENIM ARKADASIM ALDI. ARTIK TELEFONA NE YAPTILARSA SORUN YASAMADIGI BIRSEY KALMADI. ONUN YERINE GM DISCOVERY YA DA NE BILEYIM S3 MINI,S2 YA DA ACE 2 FALAN AL. EN AZINDAN SORUN YASAMAZSIN..

enesrsln

enesrsln

Üye
    Konu Sahibi
KARDES BIR KERE HICBIRINDE KASMA YAPMIYOR(Gangstar vegas haric) FAKAT YETERLI PARAN VARSA SIFIR TELEFON AL. YOKSA SAKIN IKINCI EL ALMA. BENIM ARKADASIM ALDI. ARTIK TELEFONA NE YAPTILARSA SORUN YASAMADIGI BIRSEY KALMADI. ONUN YERINE GM DISCOVERY YA DA NE BILEYIM S3 MINI,S2 YA DA ACE 2 FALAN AL. EN AZINDAN SORUN YASAMAZSIN..
Kardeş eğer alırsam zaten garantili cihaz alıcam. 700-800 TL civarında garantili S3 almayı düşünüyorum. Faturalı,kutulu vs. eksiksiz bir tane alacağım.

enterneoll

enterneoll

Üye
şu ana kadar hiç bir oyunda kasma yşamadım gangstar vegas hariç ama o oyun hiç bir cihazda düzgün çalışmıyor

hamathamat

Üye
Ben acikcasi bu konuda ozellikle oyun konusunda bi kac gundur arastirma yapiyorum.Suan piyasadaki en iyi android telefonu getirin oyun eger oyun telefona gore optimize edilmediyse takilma olabiliyor.Tabi yeni telefonlarda bu cok az oluyor.S3 e gelecek olursak daha once ki telefonlarda s3 de dahil olmak uzere Samsumg ayni Gpu kullaniyordu fakat bunu s4 de degistirdi.S3 un suan donanim acisindan play storeda sikinti yasayacagi uygulama bir elin parmak sayisini gecmez.Fakat oyunlarin iyi optimize edilmemesinden dolayi bi cok sorun yasayabilirsiniz.eger oyun oynamayi dusunuyorsaniz iPhone'a yonelmenizde yarar var.

fk555897

fk555897

Üye
S3 hiçbir oyunda kasmıyor.

maskedboy

maskedboy

Üye
s3 oyunlarsa takılmalar yapmıyor tabi bazen küçük takılmalar yapabilir ama senin için önemli olduğunu sanmıyorum fakat bu telefonla 2.3 yıl sonraki oyunları oynayabilir misin bilmiyorum sorun çıkaracağını pek sanmam

Üst Alt