Galaxy s3 neo cm12.1 sonrasi ilginc sorun

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3 neo cm12.1 sonrasi ilginc sorun
Beyler telefon 3-4 aydir boyle iyi hos kullaniyom da dedim bi sorim sonra sıkıntı cıkmasın :) romu attiktan sonra acilista yani galaxy s3 neo yazisinda sol ustte kernel is not seandroid enfoacing diye kırmızı bi yazi cikiyor bu nedir bilen var mi?
Beyler bilen yok mu ya?

delimatkap

delimatkap

Üye
Bende de aynısı çıkıyor anlamını çözemedim bir türlü :(

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Siycey

Siycey

Üye
CM12.1 Kernelini yüklemeni tavsiye ederim hem o yazı kalkıyor hemde bir sürü şey getiriyo telefona hem performans olarak hemde pil olarak.Ayrıca 12.1 ile çıkan deep sleep sorununu da ortadan kaldırıyor.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
CM12.1 Kernelini yüklemeni tavsiye ederim hem o yazı kalkıyor hemde bir sürü şey getiriyo telefona hem performans olarak hemde pil olarak.Ayrıca 12.1 ile çıkan deep sleep sorununu da ortadan kaldırıyor.
Biraz aciklar misin? Ne ozellikleri ne avantaji var? Ayrica nasil yuklicem?
Bir de kardesim bende su an cm12.1 ve twrp yuklu ben bunu twrp den sifirlicam de rom gitsin istemiyorum. Sifirlarken neleri secip nasil sifirlamam lazim biraz aciklar misin?

Siycey

Siycey

Üye
Biraz aciklar misin? Ne ozellikleri ne avantaji var? Ayrica nasil yuklicem?
Bir de kardesim bende su an cm12.1 ve twrp yuklu ben bunu twrp den sifirlicam de rom gitsin istemiyorum. Sifirlarken neleri secip nasil sifirlamam lazim biraz aciklar misin?
12.1 nasıl sıfırlanır inan bende bilmiyorum wipe data,wipe cache yaptığımda soft brick olmuştu boot animasyonunda kaldı onun dışında,kernelin avantajları 1,4 den 1,6ghz ye kadar çıkarabiliyosun işlemciyi swap ve zram desteği var ayrıca sistemi yeniden yükleyip dosya formatını f2fs olarak seçmeni tavsiye de ederim.Özelliklerine fazla giremicem şimdi sana kaynağı atıyım akşam tekrar detaylı şekilde geri dönüş yapmaya çalışırım.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardes o swap falan lazim degil bana ama sunu sifirlamam lazim yaw fabrika ayarlari yapinca da soft brick oluyor

Üst Alt