Galaxy S3 Mini ACiL YaRDIMMMMMM...S3 Mini Mesaj Sorunu...

Sponsorlu Bağlantılar

giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Mini ACiL YaRDIMMMMMM...S3 Mini Mesaj Sorunu...
Arkadaşlar benim s3 minimde sıkıntı var yarımcı olursanız sevinirim.mesajlaşırken mesajlar bianda kayboluyor hiç msj yokmuş gibi görünüyor.sonra msj lardan çıkış yapıp ana menüye geri dönüyorum. ana menüde ekrana ''msj laşma durduruldu'' diye bi yazı geliyor.msj lara tekrar giriyorum msj lar gene yok.ve telefonda kısa süreli bi donma kasma oluyor.teli acıp kapatıca düzeliyor ve msj lar geri geliyor.buna bi yerde bi çözüm bulamadım benim durumumda olanlar var mı ?:hmmm

not:şimdi de bildirim sorunu cıktı mesaj gelsede gelmese de.ekranda 1 mesaj gelmiş gibi görünüyor düzelmiyor. ne yapcagımı sasırdım artık:ağlarım:

POLİNOM

POLİNOM

Üye
henüz bir s3 minim olmadigi icin böyle bir sorunum yok :( sen root yaptin mi kardeş?

giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
yapmadım kardeşim.telefondan cok memnunum bi tek oyunları hafıza kartına taşıyamamak ve bu msj işi canımı sıkıyor.msj a çözüm bulsam bi sıkıntım kalmıycak :)

POLİNOM

POLİNOM

Üye
eee oyunlar falan nasıl yetiyor hafiza

giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
fazla oyun yok suan kardeşim 4-5 tane

nsren

nsren

Üye
fazla oyun yok suan kardeşim 4-5 tane

Telefon yukledigin bir uygulamadan dolayı hata veriyor olabilir. Herhangi bir rom ya da Rot olayı yapmasıyla fabrika ayarlarına geri dön büyük ihtimalle düzelir. Yine dyzelmez ise servise götür veya harici sms programı kullan. Chomp sms iyi mesela. Fakat unutma kendi kök mesaj uygulamasında hata varsa harici sms programı da hata verir. Ben de O sorun yok.

besim.farhan

besim.farhan

Üye
kardeşim tavsiyem ayarlardan yedekle ve sıfırla menusune gir sifirla düzelir inşallah

har33

Üye
ilginç

giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
- - -

kardeşim tavsiyem ayarlardan yedekle ve sıfırla menusune gir sifirla düzelir inşallah

onu yaptım ama bi faydasını göremedim.forumdaki bi arkadasta yeniden rom atmamı söyledi

- - - Eklendi - - -

Telefon yukledigin bir uygulamadan dolayı hata veriyor olabilir. Herhangi bir rom ya da Rot olayı yapmasıyla fabrika ayarlarına geri dön büyük ihtimalle düzelir. Yine dyzelmez ise servise götür veya harici sms programı kullan. Chomp sms iyi mesela. Fakat unutma kendi kök mesaj uygulamasında hata varsa harici sms programı da hata verir. Ben de O sorun yok.

telefonu güvenli moda alıp calişan gereksiz veya benim yükledigim uygulamaları durdurdum bunun sayesinde telde hızlanma ve bayada hafızada yer acıldı suan bi sıkıntı yok gibi.ama ara ara oluo daha yeni yaptım bakayım ilerde ne olacak

besim.farhan

besim.farhan

Üye
rom daha tehlikeli kim diyor ki onu?
kardeşim sen şunu bir dene.
ayarlar→uyg. yöneticisi→hepsi kısmına gel
seçeneklerden tüm uygulama verisini sıfırlı de bakalım ne olacak

giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
rom daha tehlikeli kim diyor ki onu?
kardeşim sen şunu bir dene.
ayarlar→uyg. yöneticisi→hepsi kısmına gel
seçeneklerden tüm uygulama verisini sıfırlı de bakalım ne olacak

rom işi banada tehlikeli geldi.ayrıca rom işide baya detaylı bi iş.romlayan arkadsın s3 varmıs o da aynı sıkıntıyı çekmiş yeniden romlamış düzelmiş

- - - Eklendi - - -

rom işi banada tehlikeli geldi.ayrıca rom işide baya detaylı bi iş.romlayan arkadsın s3 varmıs o da aynı sıkıntıyı çekişmiş yeniden romlamış düzelmiş

dedigini yaptım bakalım ne olck bende merak ediyorum

nsren

nsren

Üye
arkadas yanlış anlaşıldı sanırım. Rom ya da Rot olayı (yapmadıysan) demek istedim. :-) klavyenin azizligi işte.

giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim s3 minimde sıkıntı var yarımcı olursanız sevinirim.mesajlaşırken mesajlar bianda kayboluyor hiç msj yokmuş gibi görünüyor.sonra msj lardan çıkış yapıp ana menüye geri dönüyorum. ana menüde ekrana ''msj laşma durduruldu'' diye bi yazı geliyor.msj lara tekrar giriyorum msj lar gene yok.ve telefonda kısa süreli bi donma kasma oluyor.teli acıp kapatıca düzeliyor ve msj lar geri geliyor.buna bi yerde bi çözüm bulamadım benim durumumda olanlar var mı ?:hmmm

not:şimdi de bildirim sorunu cıktı mesaj gelsede gelmese de.ekranda 1 mesaj gelmiş gibi görünüyor düzelmiyor. ne yapcagımı sasırdım artık:ağlarım:

sahin0686

Üye
viber uygulamasini silince bende mesaj kaybolmasi düzeldi. Bildirim sorunu bende yok.belki isine yarar viberi varsa sil dene.

giyotin67

giyotin67

Üye
    Konu Sahibi
aynen viber var arkadaşimdada aynı sıkıntı oldu.telinde ki oyunlar da programar da herşeyimiz aynı

Üst Alt