Galaxy S3 Ekran kilidi

Sponsorlu Bağlantılar

irlandali

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Ekran kilidi
link veremiyorum malesef, bir gifi ekran kilidi yapmak istiyorum home tusuna tıklandığında ben güvenlik modülünü açana kadar bu göz sağ sola hareket etsin. olmaz mı??

PriveT

PriveT

Üye
link veremiyorum malesef, bir gifi ekran kilidi yapmak istiyorum home tusuna tıklandığında ben güvenlik modülünü açana kadar bu göz sağ sola hareket etsin. olmaz mı??

Ben fotograf koydum ama gif denemedim. Destekliyor mu bilmiyorum. Denedigim zaman benden once davranan olmazsa yazarim.

- - - Eklendi - - -

Denedim, gifi desteklemedi.

irlandali

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba bir uygulama buldum internetten denedim kilit ekranı oluyor gif ancak aynı anda duvar kağıdı da oluyor. Duvar kağıdı olmasını istemiyorum sadece duvar kağıdını değiştirdiğimde ekran kilidide değişiyor.

irlandali

Üye
    Konu Sahibi
Up up up

PriveT

PriveT

Üye
Merhaba bir uygulama buldum internetten denedim kilit ekranı oluyor gif ancak aynı anda duvar kağıdı da oluyor. Duvar kağıdı olmasını istemiyorum sadece duvar kağıdını değiştirdiğimde ekran kilidide değişiyor.

Tesadufe bak, dun aksam ben de sanirim o bahsettigin programi buldum. Ve de denedim.
Dedigin gibi ya her ikisi birden olarak ayarlaman gerekiyor, ya da sadece duvar kagidi. Yani sadece kilit ekraninda olmuyor.
Yine de sana sunayim istedim bu buldugum programi. Ama maalesef actigin bu konuyu bulamadim.
Bugun de yorum yapmissin, mailden uyari gelince actim, oyle buldum.
Kisacasi arkadasim, biraz arastirdim istedigin gibi sadece kilit ekranina uygulayamadim.
Aramaya devam :)

Üst Alt