galaxy s2 ve htc sensations

• 4 Mayıs 2011
  • 1952 Okunma
  • 19 Cevap

galaxy s2 mi htc sensations mı?

1. galaxy s2

oy sayısı 14
    70,0%
  2. htc sensations

oy sayısı 6
    30,0%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sizce hangisi

----------Eklendi @ 14:19:40 ---------- Yazıldı @ 12:40:15 ----------

hadi bi oy kullanın bea yardımcı olun biraz çok mu acizsiniz:off:

Yazan: KaTLeDeN67
  2. Galaxy s2

3. iki telefonda androidli ama htc androidi telefonlara daha iyi uyduruyor

4. başka yo mu katılan bea

5. galaxy s derim

6. evet başka

7. kardeşim htc de lcd kapasitif ekran var samsungda süper amoled kapasitif ekran var htc de dahili bellek 1 gb samsungda 32 gb samsunga tak 32 gb hafıza kartı 32 gb de kendi hafızası var 64 gb hafıza olacak samsung diyorum htc nin tek artısı ekranı biraz büyük bütün özellikleri aynı neredeyse :oke:

8. kardeş ben de galaxy s2 diye düşünüyorum ama başkalarında fikrini almak istiyorum

9. bi karşılaştırma yaparsak HTC SENSATION:android 2.3.2 işletim sistemi,super lcd 4.5'' ekran dahili 1 GB hafıza,sense 3.0 arayüz, watch verisyonuda mevcut, 768 RAM,1.2 Ghz snapdradon işlemci ve 1GB rom mevcut...samsung gs2 ise :android 2.3.1 işletim sistemi,super amoled plus 4.3'' ekran, toucwiz 4.0 arayüz, 16 ile 32 gb dahili hafıza, 1 GB RAM,2 GB rom ile mevcut:hmmm ama bunları daha iyi karşılaştırma yapabilmek için sensation 15 mayısta satışa sunulacak ozmn daha iyi bir değerlendirme yapılabilir bunlara rakip olarak LG optimus 2x TEGRA işletmeli olan telefonuda gözden kaçırmamak gerek.

10. galaxy s2 derim ben

11. tabikide galaxy s2 :d siradab bi galaxy s le bile yarisacak cihaz yok daha piyasada galaxy s2 bi ciksin tadindan yenmez, ayrica samsungun her zaman üst segment telefonlari cok daha kullanisli ve verdiginiz paranin tam karsiligini veriyor adamlar. galaxy s e overclockla 1.6ghz islenciye yükseltti adamlar galaxy s2 2.0 ghz i bile gözü kapali geçer. eger alinicaksa parada cepteyse alinabilicek en mükemmel telefon galaxy s yada galaxy s 2

12. Galaxy S2 derim ben de HTC'ler nedense bana kaba geliyor elime bi alıyorum kocaman şık durmuyo pek.Samsung işlemcide filan çok iyi.Ama bütçen iyiyse ki muhtemelen bu iki cihazı alabilceğine göre iyidir LG Optimus 2X hız olarak iki cihazdan da daha hızlı bi cihaz ona da bi bak derim.

13. Sahibinden'de galaxy s2 buldum.Şans eseri arama yerine yazınca cıktı.

14. Galaxy S 2 bir devrimdir...

15. ewt bu karşılaştırmalar yapılıyorsa LG optimus 2x te var :nono:grafikleri baya hızlı birde htc nin kullandığı sanpdragon işlemcisi sıradan kullanılmış hele dahili hafıza 1 gb:bann: la davul gibi telefona okdr hafıza yakışırmı bide samsunga bak 32 gb bu hafıza 5 yılki bilgisayarımda yoktu bea LG gene iyi 8 gb hafıza yerleştirmiş sensantionun tek avantaj yanı 4.5'' ekranı sense arayüzü birde 4G versiyonu.

16. haklısın kardeş unutmuşum affola

17. Galaxy diyorum bende

18. bencede LG OPTİMUS 2X bunlara göre daha mantıklı :oke:

19. beyler k.bakmayın teknik bir yanlışlık oldu. orada sensantion ekranı (4.3''),:oke: samsungun gs2 (4.2'')küsür kdr olacak..

20. Tabikide s2:yuru

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 13:46