Öneri Galaxy S2 sarj sorunu Yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

Delyyyy

Delyyyy

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 sarj sorunu Yardımmm
Selam arkadaslar... Telefonum 1-2 gundur kendi kendine kapanıyordu hafif titretsem gidiyodu. bugun hic acılmaz oldu. sarja takıyorum patarya simgesi cıkıyor bos goruntulu tabiki .. ama 1-2 saniye durup kaybouyor ve yeniden cıkıyor... bu boyle devam edip duruyor ... sorun sanırım icerdeki pimlerde ... biraz oynayınca hic acılmaz oldu tel cunku .. bunun tamiri varmıdır varsa da ne kadara patlar ?

zencibitc

zencibitc

Üye
şarj soketinde sıkıntı var büyük ihtimalle sen genede başka şarj aletiyle bi dene mümkünse . komple anakart değişirse biraz pahalıya patlar 100-200 gibi tek sokt değişirse 50-60 tl gibi bi fiyat olur

Delyyyy

Delyyyy

Üye
    Konu Sahibi
denedim pili baska telde pilde sıkıntı yok .... artık bi telciye gostercez bakalım sagolasın bilgilendirme icin

zencibitc

zencibitc

Üye
rica ederim

Delyyyy

Delyyyy

Üye
    Konu Sahibi
servise yolladım duzelttiler icerden bi parcanın ayagı kırılmıs degistirmişler. ama simdi telefonu servisten alınca dısarda sinyal hic cekmiyordu ama sinyal gostergesi vardı simdi eve geldim şebeke yok işareti cıkıyor ve hic degismiyor... bu neden olabilir ki yardım edebilirmisiniz arkadaslar