Galaxy S2 i9100 [JB] 4.1.2 Omega ROM v22

Sponsorlu Bağlantılar

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 i9100 [JB] 4.1.2 Omega ROM v22
Merhaba arkadaşlar daha önce diğer arkadaslarimizin paylaştığı omega Rom serisinin son sürümü olan Omega Rom V22'yi paylaşacağım.

Özellikler:
-JB 4.1.2
-Multi-Window Sorunsuz çalışıyor
-Şarz dayanma süresini ben pek beğenmedim.
-Flash Player destekli

--şuan kullandığım rom budur herhangi bir soruna rastlamadım.

Diğer Özellikleri ingilizce olarak paylaşıyorum;
Inside Omega v22 Jelly Bean 4.1.2:Based on firmware XWLSJ Android 4.1.2 (Date: 26/02/2013)Kernel: PhilZ cwm6Modem XXLS9CSC Multi set to EURAroma installer - Installation is fully customizable by user and there is options to install everything and remove BloatwareOption to wipe during installationWipe cache partition automatic before roms installationWipe Dalvik Cache automatic during installationWipe preload partition automatic before roms installationefs Backupinit.d support without the need of a kernel that supports init.dOmegadroid Walk Bootanimation by By Omegas Team member Jorq1HOmegadroid wallpaper (Omegadroid wallpaper added also to default wallpapers)Omega FilesOmega SettingsBusyboxSuperSUGoogle apps from Android 4.2:PlaystoreGmailCamera and Gallery from Android 4.2Keyboard Android with Gesture Typing from Android 4.2Keyboard with Emoji Support from Android 4.2Clock Application from Android 4.2Omegas addon applications:Flash player SupportEs File Explorer (with great Root Explorer)

Download All FilesZArchiverFlipboardAdFreeMods:Usb Mass Storage enabled by default23 Toggle Buttons Mod - credits to lidroid and wanamAll supported languages enabledAll supported languages for Samsung Keyboard enabledDisabled advertisementsFaster GPS lockModded YouTube by rolle (can download videos)Join more unlimited contacts in the contact appBattery % modDisabled Scrolling CacheEmail with Exchange Security DisabledNo MMS/SMS Log In Call LOGNo sms to mms conversionUnlimited contacts to sms - mmsNote II POPUP BrowserEnable sub Symbols on Stock Samsung keyboardAdded exit menu to stock web browserRipple effectAdded Ripple on settingsMulti Windows - credits to Omegas Team members ICS_XD and mythtrandyrOn/Off button For Multiwindow in settingsSmart stay enabled on settingsFull screen photo Phone mod - made by Omegas Team member mythtrandyr and sk0t and poppuri (fromhttp://4pda.ru)Camera Mod v8 > Power and Volume buttons as a shutter and moreby jobnikHome Button Lag fix - credits toMirko ddd5 shortcuts on lockscreen credits toMirko dddSkip music tracks with volume buttons long press - credits toMirko dddSamsungs Task Manager Shortcut app by indieFix the USB OTG Unmount Wakelock - credits tojazzkSmartRotation on - offOmega Settings new app:Mods included:System:Kill apps ButtonLockSreen Settings:Torch on Lockscreen when you hold home button on-offSkip music tracks with volume buttons long press on-offInk Effect on-offChoose any color for ink effectCall Settings:Auto Recording optionsIncreasing ringtone on-offSet End Call delayTw Launcher Settings:Wallpaper scrolling on-offRotation on-offTweaks:build.prop tweaksStock Theme Changes:Green circle BatteryBlack status barAccuweather Widget transparentby raubkatzeRemoved:Boot soundCharger Connection SoundShutdown AnimationRom is Deodexed + Rooted + Zipaligned

Resimleri paylaşıyorum;

LINKLER:

Şimdi geldik Kuruluma Arkadaşlar...
1-İndirdiğiniz dosyayı telefon hafızasına atın
2-Telefonu CWM (ClockWorkMod) İle açın
3-Wipe Data/Factory resete girin sonra yes deyin
4-Wipe Chache seçin sonra
5-Ondan sonra İnstall Zip From (İndirdiğiniz dosyayı nereye attıysanız orayı bulun dosyayı seçin)
6-Bırakın yüklensin sonra arkadaşlarNot: 1-Telefon Rootlu olmalıdır2-Bu işlemleri Hafıza kartınızı ve sim kartınızı çıkararak yapın3-Dosya ve önemli şeylerin yedeğini almayı unutmayın

Not: Rom Yüklerken setup wizzard çıkıyor (Aroma Installer) sakın paniklemeyin bilmeyen arkadaşlarordan ileri diyeceksiniz Power Tuşu ile ses tuşlarıyla seçenek belirleyeceksiniz bunu unutmayın önünüze Default yükleme gelicek onu seçin Light Yada Custom demeyin ki tam yüklesin eğer çok iyi anlıyorsanız farketmez gerisini anlarsınız zaten sorun değil oralar yani bu hata falan değil sadece geliştirilmiş bir yükleme

--- Tekrar söylüyorum telefonunuzun rootlu olması gereklidir telefona root atmak icin
http://www.maxicep.com/android-modifikasyon-genel-destek/samsung-galaxy-s2-root-atma-779940.html
Adresine bakınız.
TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: Osmanlı Evladı, kutayvar ve Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler evet Omega takımı güzel işler çıkartıyor Bende 4.2.2 v11 kullanıyorum şu an

kutayvar

Üye
Arkadaşlar Depositfiles çok yavaş download yapıyor başka yere yükleme sansınız yok açama Minimum 1 ssat

Osmanlı Evladı

Osmanlı Evladı

Üye
:tşk:

osicik

Üye
v23 çıkalı epey oldu ama ben wanam'a geçtim yok böyle bi ram kullanımı ve şarj performansı mükemmel....

• Beğen
Tepkiler: Osmanlı Evladı
ardakan12

ardakan12

Üye
Nasil kurulur odinlemi cwm ilemi?

ardakan12

ardakan12

Üye
Tşk indirme linkini degilde Romun Tam linkini verebilirmisin?

ardakan12

ardakan12

Üye
Özelliklerine Sarj falan dayanma süresi bakcam da:)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Özelliklerine Sarj falan dayanma süresi bakcam da:)

Wanamlite sade bir romdur bazı uygulamalar çıkartıldığı için genelde şarj süresi diğerlerine göre çok olmasada fark vardır.

ardakan12

ardakan12

Üye
İlgilendiğiniz icin tşkler

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt