Galaxy S III i9300 4.1.2 hakkında biraz zaman ayirirmisiniz ?

• 10 Ağustos 2014
  • 358 Okunma
  • 7 Cevap

1. Arkadaslar benim bi sorum olacak ben telefonumu root ve cwm yukledim bir kac defa custom yukledim ama 4.1.2 sürüme geri dönmeye calistimda imei kaybi yasadim telefonum orjinaldir klon imei deildir biraz araştırdım 4.1.2 ilgiltere romu yuklesem yine imei kaybi yasarmiyim vede bu gazirom u nasil kurabilirim her kurduğum da ya kamera calismiyor yada imei kaybi yasiyorum bu konu hakkonda bilgisi olan var mi yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler

Yazan: deljkanli10
    Samsung ile gönderdi
    wlknmys bunu beğendi.
  2. yanlış rom yüklemiş olabilirsin

3. 4.1.2 de iken efs yedeği almadıysan artık 4.1.2 yükleyemezsin imei gider şebeke gider. efs yedeği aldıysan 4.1.2 de iken yükleyebilirsin ama yoksa malesef 4.3 yüklemekten baska sansın yok

4. ya almadim ama hani 4.1.2 ingiltere romu yüklenebilir diyolarda size bi danışayim dedim

Samsung ile gönderdi
  5. yuklenmiyor hocam denedim. efs yedegin yoksa surum dusuremezsin benim bildigim. ariza patch denedim modem yukledim sonuc olumsuz 4.1.2 ye dönemedim. ama varsa yapabilen yardımcı olacaktır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Hay Allah bilen varsa yardimci olsa cok iyi olucakta kimse görmüyo galiba konuyu

Samsung ile gönderdi
  7. valla bence olmaz bende cok denedim ama bir türlü olmadi. efs yedegi yoksa cok zor

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. başkasinin efs yedegiyle olurmu peki bi arkadasm yasli bi teyzeden aldydi s3 onunki 4.1.2 sürümde sakin yükseltme dedim oyle kullaniyor benimde cok hosuma gitti sarjida iyi gidiyor ondan donmek istiyorum

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 13:06