Galaxy S III i9300 4.1.2 hakkında biraz zaman ayirirmisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

deljkanli10

deljkanli10

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S III i9300 4.1.2 hakkında biraz zaman ayirirmisiniz ?
Arkadaslar benim bi sorum olacak ben telefonumu root ve cwm yukledim bir kac defa custom yukledim ama 4.1.2 sürüme geri dönmeye calistimda imei kaybi yasadim telefonum orjinaldir klon imei deildir biraz araştırdım 4.1.2 ilgiltere romu yuklesem yine imei kaybi yasarmiyim vede bu gazirom u nasil kurabilirim her kurduğum da ya kamera calismiyor yada imei kaybi yasiyorum bu konu hakkonda bilgisi olan var mi yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: wlknmys

firostr

firostr

Üye
yanlış rom yüklemiş olabilirsin

serdar431

serdar431

Üye
4.1.2 de iken efs yedeği almadıysan artık 4.1.2 yükleyemezsin imei gider şebeke gider. efs yedeği aldıysan 4.1.2 de iken yükleyebilirsin ama yoksa malesef 4.3 yüklemekten baska sansın yok

deljkanli10

deljkanli10

Üye
    Konu Sahibi
ya almadim ama hani 4.1.2 ingiltere romu yüklenebilir diyolarda size bi danışayim dedim

serdar431

serdar431

Üye
ya almadim ama hani 4.1.2 ingiltere romu yüklenebilir diyolarda size bi danışayim dedim
yuklenmiyor hocam denedim. efs yedegin yoksa surum dusuremezsin benim bildigim. ariza patch denedim modem yukledim sonuc olumsuz 4.1.2 ye dönemedim. ama varsa yapabilen yardımcı olacaktır.

deljkanli10

deljkanli10

Üye
    Konu Sahibi
Hay Allah bilen varsa yardimci olsa cok iyi olucakta kimse görmüyo galiba konuyu

deljkanli10

deljkanli10

Üye
    Konu Sahibi
başkasinin efs yedegiyle olurmu peki bi arkadasm yasli bi teyzeden aldydi s3 onunki 4.1.2 sürümde sakin yükseltme dedim oyle kullaniyor benimde cok hosuma gitti sarjida iyi gidiyor ondan donmek istiyorum

Üst Alt