Telefon Tavsiyesi Galaxy S(i9000) vs İphone 3gs ?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S(i9000) vs İphone 3gs ?????
Arkadaşlar benim yurtdışı galaxy s var. şu ana kadar kullandığım en kaliteli telefon. fakat iphone 3gs biraz aklımı çaldı. sizce hangisi iyi ??? iphone 4 alacak veya s2 alacak param olmadığından bu dönemde sizce hangisini kullansam hem kazançlı hemde yanlış bir tercih yapmam ???

HakaN-06

Üye
Bu saatten sonra 3GS alınmaz dostum galaxy s idare eder bence

Kerim.

Üye
galaxy s guzel iste.degistirme bence

15097

Üye
3GS'te iyi Apple desteği de kesmiyor ama Galaxy S'te kal bencede

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. fakat neden galaxy s dediğinizi anlayamadım.yani hangi özellikleri ağır basıyor. galaxy s te oynadığım her oyunu 3gs de oynayabilirmyim ?

badmus

Üye
3gs te oynadigun oyunun fazlasini oynarsin. 3gs kullanma imkanim oldu berbat diyebilirim. running freed de kasiyordu hemde cok

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
3gs te oynadigun oyunun fazlasini oynarsin. 3gs kullanma imkanim oldu berbat diyebilirim. running freed de kasiyordu hemde cok

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle

çok teşekkür ederim bu bilgi için düşünmemi yöllendirmeyi başardı hocam peki asphalt 7 ve fifa 2012 gta 3 gibi oyunları oynayabilirmiyiz 3gs de

15097

Üye

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle
Senin 3GS'in sorunluydu sanırım.Bende hiç kasmadı?

HakaN-06

Üye

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle

Arkadaştan alıp bir kaç gün kullanmışlığım var 3GS'yi ama hiç kastığını görmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...