Galaxy s 2 yazilim guncelleme sorunu

• 23 Eylül 2012
  • 2341 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar kiesten guncelleme yapmak istiyorum ics4.0.3 kullaniyorum fakat tus kilidi yapamama gbi birkac sorunum var orijinal surume gecmek istiyorm fakat bu cihaz kiesten guncelleme yapamiyor gbi bi sorunla karsilasiorm yardm edermsnz lutfen.tesekkrler smdiden...

Yazan: bulut414
  2. Sammobile.com dan orjinal sürümü indirebilirsin.Odin ile sürümü yükleyebilirsin.

3. Odin ile flash aticaksin oynanmis rom kurdugunda yada root olayinda Kies güncelleme yapmak istemiyor.

4. Peki okudumda bazi forumlari hata yaparsan telefonu cope at diolar .. Cok riskli deil demi bu odin
    Bde sammobile daki turkey olan rom orijinal rom mu

5. Çöpre gider diye bişey yok bilgisayar gibi düşün en fazla çöker ve sen yapamazsan da tamirciye götüürürsen mutlaka yapar

- - - Eklendi - - -

Başıma geldi ordan biliyorum

6. benimde 4.0.3 orjinal fakat kieste güncellemeyi göstermiyo arkaadşım 4.0.4 e güncellemiş bende tık yok??

7. bildigim kadar TR 4.0.4 verilmedi en son 4.0.3 tr icin simdi 4.1.2 bekleniyor

8. arkadaslar s2 de yazklim guncellemeyi kontrol et diyorum baglanti basasiriz diyor hic bi guncelleme yapamiyorum telefona..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 01:30