Galaxy Pocket mi? Wawe 723 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HasimSahin

HasimSahin

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Pocket mi? Wawe 723 mü?
Merhaba arkadaşlar, Android ve Bada arasında kaldım. Daha doğrusu Galaxy Pocket'teki kameranın 2 Mp olması, flaşın olmaması, sadece 2.3 Android tabanlı 832 Ghz işlemcinin olması beni düşündürüyor.
Wawe 723'te 5 Mp kamera, Flaş var ve gece çekimi olarak Flaşın artısı epey büyük. Yalnızca Bada olması ve Samsungun badaya nekadar destek olabilir konusu takıldı kafama.
Galaxy Pocket mi, Wawe 723 mü daha iyi?

Ve ben gelen,giden mesajların baloncuk içesinde olmasını istiyorum. Android'te var mı?

leqo35

leqo35

Üye
wawe 723 sakın alma kardeşim bence.çünkü Arkadaşım aldı geçen ay hiç memnun değil kamera 5mp dediğine bakma hiç iyi değil flash desteği yok HD oyun oynamassın gpu yok birazdaha kendine zorlayabilirsen bu telefonları öneririm Samsung Galaxy Ace S5830i yada nokia 603 ikisini fiyatıda ortlama 550 lira civarı nokia 603 aldım çok memnum ama illa android diyosan ace öneririm kısacası wawe kesinlikle alma derim pocket lede fazla bilgim yok ama pek iyi gibi durmuyor oda.baloncuk nokia 603 de var wawede yok diyerlerini bilmiyorum

15097

15097

Üye
Pocket al bence :oke:

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye

15097

15097

Üye
Arkadaşım ben kararımı değiştiriyorum ve wave diyorum.Zaten pocket ta fazla oyun uygulama vb bulamazsın :oke: Bulursanda calıstırmayacak birsürü oyun var.wave al bence :tebessüm:

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
aslında doğru

15097

15097

Üye
Ne alacagina karar verdin mi bari :)

abandonware

abandonware

Üye
bence 499 tl ye nokia 603 al çünkü o telefonlarda oyun oynayamassın. pocket kasar, wave için oyun yok. 603 app istemiyorsan iyi iş görür.

- - - Eklendi - - -

hemde fazlasıyla

Symbianize

Symbianize

Üye
832 GHz ise kesinlikle al :D

15097

15097

Üye
bence 499 tl ye nokia 603 al çünkü o telefonlarda oyun oynayamassın. pocket kasar, wave için oyun yok. 603 app istemiyorsan iyi iş görür.

- - - Eklendi - - -

hemde fazlasıyla
diğer telefonlarda app yok dedin ama 603 de de app istemiyorsan al dedin :allalla: sanırım app'i bir kenara attık bu konuda :)

HasimSahin

HasimSahin

Üye
    Konu Sahibi
app önemli. 832 ghz sini nerden anlayacağım bilmiyorum ama ram 289 yazıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...