Galaxy Note 4 Galaxy Note 4 Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Note 4 Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu makalemde siz değerli maxicep forum takipçileri için Samsung Galaxy Note 4 root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Bu işlemleri yaptıktan sonra galaxy note 4 cihazınız root yetkisine sahip olacak ve supersu uygulaması yüklü hale gelecektir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Samsung galaxy note 4 root atma işlemlerine başlamadan önce cihazınızda bulunan önemli dosyaların yedeğini alın. ( Her ihtimale karşı )
  • Ardından tıklayın ve odin programını bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu gerçekleştirin. ( Root atma işlemi için gereken bilgisayar programı )
  • Daha sonra 910F model cihaz kullanıyorsanız tıklayarak galaxy note 4 root atma işlemi için gerekli olan root dosyalarını bilgisayarınıza indirin.
  • Cihazınızın ayarlar menüsüne girin ve geliştirici seçenekleri menüsü altında bulunan usb hata ayıklama seçeneğini aktif hale getirin.
  • Daha sonra galaxy note 4 cihazınızı tamamen kapatın.
  • Ses kısma + güç + home ( menü ) bu üç tuşa samsung logosu ekrana gelene kadar basılı tutun. ( logo geldikten sonra güç tuşundan elinizi çekin fakat diğer iki tuşa basılı tutmaya devam edin )
  • Karşınıza yazıların bulunduğu download menüsü gelecektir.
  • Download menüsünde sadece bir kere ses açma tuşuna basın.
  • Daha sonra bilgisayarınıza daha önceden yüklemiş olduğunuz odin programını çalıştırın.
  • Galaxy note 4 cihazınızı usb kablosu yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın.

• AP kutucuğunu işaretleyin ve AP butonuna basarak daha önceden indirmiş olduğunu galaxy note 4 root dosyasını seçin.
  • Alt kısımda bulunan start butonuna basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin.
  • Sol tarafta yer alan bilgi ekranında RES OK!! yazdıktan sonra cihazınız yeniden başlayacaktır.
  • Yeniden başlayınca üst kısımda yer alan yeşil kısımda PASS yazacaktır.
  • Cihaz açılınca cihazın menüsünü kontrol edin ve supersu uygulamasının yüklü olup olmadığına bakın.
  • Eğer supersu uygulaması galaxy note 4 cihazınıza yüklenmiş ise root işlemi başarı ile olmuş demektir.
  • Eğer supersu uygulaması yüklenmemiş ise yukarıda yer alan adımları tekrar yapınız.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Darqos

tass_co1983

tass_co1983

Üye
910c kullananlar için root dosyalarını nereden bulabiliriz Buğra?
garanti sürem bitti. artık cihazımı root layabilirim

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
910c kullananlar için root dosyalarını nereden bulabiliriz Buğra?
garanti sürem bitti. artık cihazımı root layabilirim
sabah tekrar pm atarak veya konudan hatırlatırsanız bakayım bilgilendiririm :oke:

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983
tass_co1983

tass_co1983

Üye
sabah tekrar pm atarak veya konudan hatırlatırsanız bakayım bilgilendiririm :oke:

Teşekkür ettim Buğra, dosyayı bulup root ladım.
Supersu kurdum ama play store da.
Yalnız sistem uygulamalarını kaldıramadım :blush:

• Beğen

...Musa.Şen...

Üye

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

...Musa.Şen...

Üye
Google playden program indirmen gerekecek

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

• Beğen
tass_co1983

tass_co1983

Üye
Teşekkür ediyorum arkadaşlar, sağolun :ok2:

• Beğen
plenken

plenken

Üye
Buğra kardeşim emeğine sağlık.
Benim note4 ün modeli 910cq . Bunun için root dosyası var mıdır? Paylaşabilirsen sevinirim.
Teşekkürler.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Buğra kardeşim emeğine sağlık.
Benim note4 ün modeli 910cq . Bunun için root dosyası var mıdır? Paylaşabilirsen sevinirim.
Teşekkürler.
Upload ediyorum şuan kendi google drive hesabıma vereceğim birazdan linki. 910cq için root dosyası

• Beğen
Tepkiler: plenken
plenken

plenken

Üye
Ellerin dert görmesin. Sağolasın.
Buğra kardeşim son bir sorum olacaktı
Android sürümü şuan 6.01
Rootlarsam yine aynı sürüm mü olur
Teşekkürler

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ellerin dert görmesin. Sağolasın.
Buğra kardeşim son bir sorum olacaktı
Android sürümü şuan 6.01
Rootlarsam yine aynı sürüm mü olur
Teşekkürler
Aynı surum olması lazım
Elimde hiç Samsung'un cihazi.olmadigi icin kesin konuşamıyorum bu sadece root dosyası zaten sizin surumunuzu değiştirmez

• Beğen
plenken

plenken

Üye
Buğra kardeşim. Bir türlü olmuyor.
Hep faild oluyor. Root layamadım.
Önerin varmı acaba...
Teşekkürler.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
s
Buğra kardeşim. Bir türlü olmuyor.
Hep faild oluyor. Root layamadım.
Önerin varmı acaba...
Teşekkürler.
sürüm düşürmeniz gerekebilir. Her sürüm rootlanmıyor bu dosyalar ile

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
Merhaba arkadaşlar bu makalemde siz değerli maxicep forum takipçileri için Samsung Galaxy Note 4 root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Bu işlemleri yaptıktan sonra galaxy note 4 cihazınız root yetkisine sahip olacak ve supersu uygulaması yüklü hale gelecektir.

• Samsung galaxy note 4 root atma işlemlerine başlamadan önce cihazınızda bulunan önemli dosyaların yedeğini alın. ( Her ihtimale karşı )
  • Ardından tıklayın ve odin programını bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu gerçekleştirin. ( Root atma işlemi için gereken bilgisayar programı )
  • Daha sonra 910F model cihaz kullanıyorsanız tıklayarak galaxy note 4 root atma işlemi için gerekli olan root dosyalarını bilgisayarınıza indirin.
  • Cihazınızın ayarlar menüsüne girin ve geliştirici seçenekleri menüsü altında bulunan usb hata ayıklama seçeneğini aktif hale getirin.
  • Daha sonra galaxy note 4 cihazınızı tamamen kapatın.
  • Ses kısma + güç + home ( menü ) bu üç tuşa samsung logosu ekrana gelene kadar basılı tutun. ( logo geldikten sonra güç tuşundan elinizi çekin fakat diğer iki tuşa basılı tutmaya devam edin )
  • Karşınıza yazıların bulunduğu download menüsü gelecektir.
  • Download menüsünde sadece bir kere ses açma tuşuna basın.
  • Daha sonra bilgisayarınıza daha önceden yüklemiş olduğunuz odin programını çalıştırın.
  • Galaxy note 4 cihazınızı usb kablosu yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın.

• AP kutucuğunu işaretleyin ve AP butonuna basarak daha önceden indirmiş olduğunu galaxy note 4 root dosyasını seçin.
  • Alt kısımda bulunan start butonuna basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin.
  • Sol tarafta yer alan bilgi ekranında RES OK!! yazdıktan sonra cihazınız yeniden başlayacaktır.
  • Yeniden başlayınca üst kısımda yer alan yeşil kısımda PASS yazacaktır.
  • Cihaz açılınca cihazın menüsünü kontrol edin ve supersu uygulamasının yüklü olup olmadığına bakın.
  • Eğer supersu uygulaması galaxy note 4 cihazınıza yüklenmiş ise root işlemi başarı ile olmuş demektir.
  • Eğer supersu uygulaması yüklenmemiş ise yukarıda yer alan adımları tekrar yapınız.
Ustam peki Unroot yapma imkanımız oluyormu ???

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
Upload ediyorum şuan kendi google drive hesabıma vereceğim birazdan linki. 910cq için root dosyası

benim cihaz 910c bunu yapsam birşey olurmu ?

Üst Alt