Galaxy Note 2 Üzerinde Note 3 Özellikleri (%100)

Arkadasim bi yardim snote uygulamasini note 1 e yukleyemrdim bir turlu nasil yspabilirim

apk olarak yükleyin olmazssa
ve rootluysa apkyı /system/app dizine atıp izinleri ayarlayın

yeniden başlatın açılınca yüklenmiş olmalı eğer olmazssa olmaz

apk olarak yükleyin olmazssa
ve rootluysa apkyı /system/app dizine atıp izinleri ayarlayın

yeniden başlatın açılınca yüklenmiş olmalı eğer olmazssa olmaz
Hocam yuklendi bu seferde durduruldu hatasi veriyor bir tane rom yukledim onda vardi ne guzel ama sarj dorunu vardi oyuzden sildim

Hodor

Üye
nevi kardeş çok işe yaradı

Napcanız Note 3 özelliklerini Note 4 özelliklerine bakın

@~N.A.W.Y~ ben Viperi ilk defa forumda senden duymuştum dr.ketan romda aromada Viper sound effecti seçip kurdum fakat nedense etkisi yok gibime geliyor nerde yanlış yaptım acaba?

Dr.Ketan custom rom içinde var. Güncelledim mor oldu. Öncesinde maviydi.

Romun içinde olmasa iyiydi . Mavi olan Google Playdeki çakma versiyona benziyor. Orjinali Zda'da mevcut istersen atıyım diyecem ama roma gömmüş nasıl hallolur bilmiyorum . Viper'sız müzik dinlenmez halletmen lazım

Romun içinde olmasa iyiydi . Mavi olan Google Playdeki çakma versiyona benziyor. Orjinali Zda'da mevcut istersen atıyım diyecem ama roma gömmüş nasıl hallolur bilmiyorum . Viper'sız müzik dinlenmez halletmen lazım
Sen at genede ben romdan söküp atarım onu

Sen at genede ben romdan söküp atarım onu

orijinal konu :
indirme linki :
Zipin içinde 2 apk var. 4.x yazanı yükleyip uygulamadan driverı yüklersin sonra restart atarsın tamamdır. Ayarları müzik dinlerken kurcala kendine göre en iyi sesi alırsın başkalarının internette yaydığı efekt profilleri her kulaklıkta aynı sonucu vermiyor
Unutmuşum , eğer lollipop kullanıyorsan ve sorun olursa (ses gelmez , viper çalışmaz vs. ) Google Play'den SELinux Mode Changer indirip ayarı "Permissive" yapabilirsin. Lollipoptaki uygulama sorunlarının %80 ini çözüyor bu

Tepkiler: B.A.R.O.N