Galaxy note 2 "Cihaziniz modifiye edilmistir" sorunu. Yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

Deniz911tt

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy note 2 "Cihaziniz modifiye edilmistir" sorunu. Yardim lutfen
Merhaba arkadaslar 4 ay once yurt disi cikisli galaxy note 2 almistim. Hersey cok iyidi bu gun yasal uyari geldi telefonunuz 4 gun icersinde kapatilacaktir yaziordu ve ben hemen telefonu aldigim yere goturdum.. adam bana 1 saat sonra gel dedi gidip telefonu aldigimda format atilmisti ve guncellemelere girdigimde "cihaziniz modifiye edilmistir uyarisini veriordu"... ayrica bazi uygulamalari (bkz; reader hub) actigimda " kokleme algilandi" die uyari verior cogu forumda takip ettim bu konulari ama hic birsey anlamadim ben root olaylarindan anlamam yanlis biseyler yapip telefonu iyice mahvetmekte istemiorum... bana yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkurler...

kosigin

kosigin

Üye
guncelleme yapmıor ise imei klonlanmıstır yani baska bi telefonun imeili yazılmıstır ona imei sorgulat hangi tel oldugu ortaya cıkar guncelleme filan yaparsan sebeke gıder ona gore ama bunun ıcınde yama var

anah

anah

Üye
Arkadaşlar bende note 2 kullanicisiyim. Bende de ayni sorun var bur kere fabrika atarlarina dondurmeme rağmen yine ayni sey oldu. Derdime bir çare

mrdn_4747

mrdn_4747

Üye
Bendede ayni sorun var peki nasil guncelleme yapacağım

anah

anah

Üye
bunu düzeltmemize yardım edecek ,yada sorun kaynağının ne olduğunu söyleyebilecek bir Allah kulu yok mu? en azından kies üzerinden güncelleme almamız mümkün mü?

anah

anah

Üye
çözdüm arkadaşlar, benim cihaz yurtdışı menşeili idi. Dün pasaportumun üzerinden kaydını yaptırdım 5 dk. sonra imei işleme alındığından dolayı (kayıt altına alım) sunucuya bağlanmaya başladı.

Üst Alt