Galaxy Nexus 4.3

Sponsorlu Bağlantılar

MrBasri

MrBasri

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Nexus 4.3
arkadaşlar benim sorum olucaktı
bu sitedeki "https://developers.google.com/android/nexus/images" galaxy nexusa ait olan 4.3 sürümünü indirip kurduğum zaman benim nexus garanti dışına çıkarmı sizce
şimdiden teşekkürler. Telefon Samsung Galaxy Nexus

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Çıkar ama geri eski sürüme dönersen yani orjinal sürüme geri garanti içine girer :D

MrBasri

MrBasri

Üye
    Konu Sahibi
beklesem yazılım güncellemesinden gelebilirmi acaba

sawbaba54

sawbaba54

Üye
yazılım güncellemesi 1 hafta içerisinde gelir sabret kardeşim

MrBasri

MrBasri

Üye
    Konu Sahibi
Benimki 4.1.1 ondan sonra hiç gelmedi

Türe

Türe

Üye
Çıkmaz yanlış bilgilendirme yapmayın. Oradaki yazılımlar orijinal Google kaynaklıdır.

Beklersen aynısını OTA ile de alabilirsin. Yok beklemem dersen yükleyebilirsin meraklanma garanti dışına çıkmaz.

çomolokko

Üye
Benimki 4.1.1 ondan sonra hiç gelmedi

4.1.1 aldığına göre takju modelin.4.2.2de alması gerekirdi otomatik olarak.ayrıca benim ki 4.0.4ten önce 4.1.2ye sonra 4.2.2ye geçmişti 4.1.1 atlamıştı yani. bi hafta içinde de 4.3 gelir diye bekliyorum

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar benim sorum olucaktı
bu sitedeki "https://developers.google.com/android/nexus/images" galaxy nexusa ait olan 4.3 sürümünü indirip kurduğum zaman benim nexus garanti dışına çıkarmı sizce
şimdiden teşekkürler. Telefon Samsung Galaxy Nexus
hiç sıkıntı olmaz.telefonunu google sunucularına entegre et yani takju modeline.ondan sonra güncellemeleri otomatik alırsın hiç uğraşmazsın

MrBasri

MrBasri

Üye
    Konu Sahibi

4.1.1 aldığına göre takju modelin.4.2.2de alması gerekirdi otomatik olarak.ayrıca benim ki 4.0.4ten önce 4.1.2ye sonra 4.2.2ye geçmişti 4.1.1 atlamıştı yani. bi hafta içinde de 4.3 gelir diye bekliyorum

- - - Eklendi - - -

hiç sıkıntı olmaz.telefonunu google sunucularına entegre et yani takju modeline.ondan sonra güncellemeleri otomatik alırsın hiç uğraşmazsın

Bunu nasil yapabilirim yada yapilisini nerdn bulabilirim.

çomolokko

Üye

Üst Alt