Galaxy Mini GT-S5570 flash player sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gumusland

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Mini GT-S5570 flash player sorunu
Merhaba arkadaşlar...Galaxy Mini GT-S5570 telefonuma flash player yükleyemiyorum.pc den indirmeye çalıştım hesabımla ancak cihaz uyumlu değil dedi.Marketten arattırıyorum flash player bulunmuyo.her türlü program çıkıyo ama flash yok.dolayısıyla internetteki videoları açamıyorum.*#272*imei# falan yaptım telefon formatlandı ama hiçbişey değişmedi..Bu flash ı yükleyebilen varmı arkadaşlar?yada yardımcı olabilecek hayırsever androidçiler?

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
i5510 galaxy dede bu sorun varmı

ultrayer6

ultrayer6

Üye
işlemcisi uygun değil diye biliyorum v8'ler flash player uyumluydu, v6 idi galiba galaxy mini

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
bu telefonda işlemci sebebiyle flash player kullanamıyorsunuz. bende de g mini var ama çok ugrastım malesef imkansız

gumusland

Üye
    Konu Sahibi
işletim sistemi aynı olan diğer telefonlarda flash desteği var..hem 600 çok da düşük sayılmaz...bu adobe yi anlamak zor...

ultrayer6

ultrayer6

Üye
işletim sistemi demiyoruz arkadaşım, işlemcinin boyutunu da demiyoruz. işlemcinin cinsi diyoruz.

Yani sen demiş oluyorsun ki,
Deve de hayvan, yunus da hayvan. Nasıl oluyor da deve çölde gidebiliyor, yunus gidemiyor?

Bu hesap oldu seninki.

cafetrn

Üye
arkadaşlar ben yeni aldım bu flash playerin hiç bir çözümü yokmu?internetten online oyunu dahi açmıyor...nerden aldım...

ultrayer6

ultrayer6

Üye
çözümü mümkün değil kardeş, yunus'u çölde yürütmek mümkün mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt