Galaxy mini 2 tavsiye??

Sponsorlu Bağlantılar

isimsiz_01027

isimsiz_01027

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy mini 2 tavsiye??
Arkadaşlar ben 400tlye telefon almak istiyordum galaxy mini 2 buldum sizce iyi bir telefonmu ekranı nasıl? oyunlarda falan kasma yapar mı Örneğin subway surfingde??
lütfen yazarmısınız telefonu yakın zamanda alacağım da...şimdiden teşekkürler

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
usta biradaha para bul galaxy s4 veya s3 al veya bunların tabletini al ve cok uzun zaman kullanabilir tavsyem tablet sim li tablettler

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: murat7akin
avast

avast

Üye
kardes bende var temple run2 de falan hiç kasma olmuyor tabi benimki overclocklu romlarla 4.1 e de yukselir android falan falan ben memnunum kısaca

Invoke

Invoke

Üye
Arkadaşlar ben 400tlye telefon almak istiyordum galaxy mini 2 buldum sizce iyi bir telefonmu ekranı nasıl? oyunlarda falan kasma yapar mı Örneğin subway surfingde??

İyi bir telefon değil. 600liraya GM Discovery bakabilirsiniz.

avast

avast

Üye
aynen ustune 100 200 koyarsan ace2 500-600 du sanırım dahada koyarsan daha iyisi var tabi

isimsiz_01027

isimsiz_01027

Üye
    Konu Sahibi

cevaplar için sağolun arkadaslar ama en fazla 400tl verebildiğim için bu ürünü tercih etmiştim :)

- - - Eklendi - - -

skywalker06

skywalker06

Üye
o paraya 2.el ace 2 al babalar gibi kullanırsın sorunsuz

Invoke

Invoke

Üye
Sayın isimsiz-01027 bence, düşük seviye android almaktansa hiç almamak daha iyi. Kasacak, daraltacak, şarjlar zaten 1gün gidiyor, bunalacaksınız (yani ben bunalırım, yanlış anlamayın, tavsiyede bulunuyorum.) Bence 2.el araştırın(temiz olsun, alırsanız dikkatli olun.) , ya da para biriktirebiliyorsanız GM Discovery'e kadar biriktirin (600lira) GM Disc'i de araştırmadan almayın yine, forumda konusu mevcuttu.

lider63

lider63

Üye
Bende almayı düşünüyorumda , forumda kimse önermiyor :S

Metin137

Metin137

Üye
bence alın elime 400tl geçse hiç düşünmem galaxy mini 2 alırım bence al

isimsiz_01027

isimsiz_01027

Üye
    Konu Sahibi
Bende almayı düşünüyorumda , forumda kimse önermiyor :S

Arkadaşım önerenlere bakılırsa en az 600 tl gerek. bu fiyata güzel bir telefon üstelik oyunları falan da kasmıyo genelde bi arkadasta vardı onda görmüstüm. tek eksikleri kamera yönünden flasi yok 3mp o yönü kötü ama iice arastirdim tavsiye ederim bn de alıcam

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Kamera hic sorun degil emin ol kuzenimin galaxy ysi 2 mp ama benim 5 mpden daha iyi cekiyo samsung saglamdir cekinmeden al ;)

sinanadsoy

Üye
Arkadasim telefon almadiysan vodafone smart mini var 300tl 1ghz islemci 3.5 ekran android son surum

ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
Arkadaşım önerenlere bakılırsa en az 600 tl gerek. bu fiyata güzel bir telefon üstelik oyunları falan da kasmıyo genelde bi arkadasta vardı onda görmüstüm. tek eksikleri kamera yönünden flasi yok 3mp o yönü kötü ama iice arastirdim tavsiye ederim bn de alıcam

2nci el s3 mini veya s advance al 400 tlye yada spot s3 mini al 0 ama klonlanmis imeili

Üst Alt