Galaxy i9000 s mi yoksa htc desire z mi hangisi

• 28 Nisan 2011
  • 3924 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Galaxy i9000 s mi yoksa htc desire z mi hangisini tavsiye edersiniz ,cepten hareket halinde olduğum için sürekli banka şubeleri ile çalışıyorum desire z modelini sormamın nedeni bu saygılarla..

Yazan: tuntek
  2. galaxy s oneririm

3. bu karşılaştırmada +lar ve -ler düşünülürse galaxy s diyorum kendimce

4. galaxy s al bence de.

5. Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim fakat galaxy bencede güzel telefon ama malzeme kalitesi olarak htc daha iyi gibi geldi ,bütçem müsait htc desire hd düşündüm sesi az ve pil 1 gün zor gidiyor,desire z klavyeli çok işime yarıyor ama daha kullanan kimseden bir paylaşım veya telefon hakkında eleştiri daha duyamadım ,galaxy ise malzeme yönünden biraz zayıf geldi,siz ne dersiniz

6. Malzemesi o kadar kötü değil. Sadece plastik. HTC sağlam ama yine de galaxy s derim ben.
    Tercih senin.

7. arka kapak kismi plastik ancak ön camı tuşlari dokunmatik ekraniyla galaxy s çok sağlam. superamoled ekran htc desire z ye fark atar bu yönden. ama ikiside sonucta ayni kullanici kesmine hitap ediyor. kaçirilmiycak cihazlar kullanicilarin ben bir sıkıntisini görmedim. bana görede galaxy s.

8. arkadaş bence htc desire derim sonuçta arada kalite farkı war ben htc desire kullanıcsyım we gayette menmunumm tüm işlerimi gryorum we yapıyorum samsung alma htc tavsye ederim we ekran kalitesi çok gsl internette hızı mukemmel ama gerisi sana kalmış

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 15:55