galaxy gio vs galaxy y vs galaxy ace

Sponsorlu Bağlantılar

mertgio5

Üye
    Konu Sahibi
galaxy gio vs galaxy y vs galaxy ace
arkadaşlar bu üç telefon arasinda en iyisi hangisi ben gio die düsunüyorum çünkü galaxy ace oyun konusunda fazla iyi deil ama 3g var galaxy y nin 290 mb ram i var ama ekrani kücücük arkadaşta ace var onun telefon zombie terminatör,bomberman,contract killer,gta 3 gibi oyunlari calistirmior ben gio da bu oyunlari bitirdim ve android markette ace de calismior gibi bir suru yazi gorüyorm ayni problem galaxy y de de var galaxy y de güzel ama kucücük ekrani var fiyati cok ucuz ve kalitesiz bir telefon gio nun sorunu ise portresinin büyük olması gionun ekrani telefonun %80 ini kaplior galaxy y nin%85 acenin %88 ini ekrani kaplio galaxy y nin ekrani 3.0 inç gionun 3.2 inç aceni 3.5 inç. Gio da renkler 16 m galaxy y de 0.2 m renk konusunda gio en iyisi ,gionun ekrani dierlerine göre daha parlak ama gio da kamera flaşı yok acede var aralarind en hızlı bluetooth galaxy y de aralarinda en çok oyun calıstıran gio hem gio ya root atilinca adobe flash player destei gelio

- - - Eklendi - - -

bence gio arkadaşlar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bence biraz daha para ekleyerek daha üst düzey cihazlar almanız daha mantıklı bir seçim olur. Bu cihazlar günümüz için yetersiz.

mertgio5

Üye
    Konu Sahibi
Bence biraz daha para ekleyerek daha üst düzey cihazlar almanız daha mantıklı bir seçim olur. Bu cihazlar günümüz için yetersiz.

Bencede haklısın ama ben yalnizca bu 3 ü arasında hangisi daha iyi die merak ettim galaxy y çok yetersiz fiyatı 380 tl galaxy ace ve gio yine az biraz iyi normal telefonlarla kıyasladığınizda süper telefonlar ama android li telefonlarla kiyasladığınzda dandikler

Kerim.

Kerim.

Üye
maxiplus5te iyi.ozellikle oyun performansi harika

mertgio5

Üye
    Konu Sahibi
Kerim.

Kerim.

Üye
Sana katilıyorum bencede maxiplus 5 oyun konusunda cok iyi ama ben bu 3 ünü kiyaslıyorum sence gio mu ace mi y mi

y cok kotu onu ilk basta sil zaten.ace,gio ile ayni.sadece ekran boyutu farkli.ve bunun icin 150 lira fark vermeye degmez.o yuzden iclerinden en uygunu gio.ama dedigim gibi maxiplus oneririm:)

criminalx32

criminalx32

Üye
bir dakika. bence galaxy young (Y)

mertgio5

Üye
    Konu Sahibi
bir dakika. bence galaxy young (Y)

Galaxy y de güzel telefon ram i ve işlemcisi hızlı ama ekranı çok küçük çözünürlükleride düşük günümüze göre yetersiz renkleri çok dandik ayrıca kamerasıda yetersiz ama gerçekten güzel bir telefon eğer yeni aldıysan google play den racing thunder2,carnivores,ropen fly oyunlarını mutlaka indir

bulent35x

bulent35x

Üye
ben aldim galaxy y super bence galaxy minimi kullanmaz oldum sarji super dayaniyo islemci hizli daha hic kastigini sistigini gormedim kimse kotulemesin teli bosuna bu paraya harika bi tel ekranida kucuk filan degil gayet guzel cozunurlugu miniden giodan ustun bence

• Beğen
Tepkiler: criminalx32
-Emre

-Emre

Üye
acede chainfire 3d ile gpu sorunlari cozuluyor diye biliyorum.

criminalx32

criminalx32

Üye
y cok kotu onu ilk basta sil zaten.ace,gio ile ayni.sadece ekran boyutu farkli.ve bunun icin 150 lira fark vermeye degmez.o yuzden iclerinden en uygunu gio.ama dedigim gibi maxiplus oneririm:)
y çok kötü diyemezsin. ben Y aldım çok memnunum arkadaşımda Gio var klavyede sayılar tuşuna basıyon 1.5 sn bekliyon Y de basınca giriyor. Ram yüksekliğinden. ayrıca ben root yapıcam arkadaşlar, ama korkuyorum ya telefonum bozulursa diye lütfen bişey söyleyin ve link verin root için :D

- - - Eklendi - - -

AYNEN bende aldım galaxy y süper bir telefon. benim arkadaşlarımda var mini ve gio, gio kasıyor mini de sürüm güncellenmior. bu arada Galaxy Y de güncelleme var. KİES'de

Kerim.

Kerim.

Üye
y çok kötü diyemezsin. ben Y aldım çok memnunum arkadaşımda Gio var klavyede sayılar tuşuna basıyon 1.5 sn bekliyon Y de basınca giriyor. Ram yüksekliğinden. ayrıca ben root yapıcam arkadaşlar, ama korkuyorum ya telefonum bozulursa diye lütfen bişey söyleyin ve link verin root için :D

- - - Eklendi - - -

AYNEN bende aldım galaxy y süper bir telefon. benim arkadaşlarımda var mini ve gio, gio kasıyor mini de sürüm güncellenmior. bu arada Galaxy Y de güncelleme var. KİES'de

Arkadasin gio'suna bi format atsin;)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Arkadasin gio'suna bi format atsin;)

Metin137

Metin137

Üye
peki sizce mini mi gio mu y mi yoksa ace mi

PureMusic

Üye
Bence de bir format atsın. Eğer galaxy y şu durumda daha iyiyse o telefona kim bilir neler yapmış da o hale getirmiş :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Gio:good:

lionisme

Üye
arkadaslar bende samsung galakxy gio var yegenim sifre modulunu cok girdigi icin simdi acilmiyo yardim ederseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler..

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Bende gio var dayimdada ace aralarinda pek fark yok sadece ekran buyuk bence gio al hem chainfire yukleyebilirsin 3d oyunlar icin bence 3unden gioyu sec diger telefonlara gorede biraz daha para biriktirip s2 al
gio rotlaninca yada custom rom yuklenince super oluyomus

criminalx32

criminalx32

Üye
arkadaşlar bu üç telefon arasinda en iyisi hangisi ben gio die düsunüyorum çünkü galaxy ace oyun konusunda fazla iyi deil ama 3g var galaxy y nin 290 mb ram i var ama ekrani kücücük arkadaşta ace var onun telefon zombie terminatör,bomberman,contract killer,gta 3 gibi oyunlari calistirmior ben gio da bu oyunlari bitirdim ve android markette ace de calismior gibi bir suru yazi gorüyorm ayni problem galaxy y de de var galaxy y de güzel ama kucücük ekrani var fiyati cok ucuz ve kalitesiz bir telefon gio nun sorunu ise portresinin büyük olması gionun ekrani telefonun %80 ini kaplior galaxy y nin%85 acenin %88 ini ekrani kaplio galaxy y nin ekrani 3.0 inç gionun 3.2 inç aceni 3.5 inç. Gio da renkler 16 m galaxy y de 0.2 m renk konusunda gio en iyisi ,gionun ekrani dierlerine göre daha parlak ama gio da kamera flaşı yok acede var aralarind en hızlı bluetooth galaxy y de aralarinda en çok oyun calıstıran gio hem gio ya root atilinca adobe flash player destei gelio

- - - Eklendi - - -

bence gio arkadaşlar

Samsung Galaxy Y'ye Root desteği olmadan flash player yüklenebiliyor

- - - Eklendi - - -

arkadaslar bende samsung galakxy gio var yegenim sifre modulunu cok girdigi icin simdi acilmiyo yardim ederseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler..

Arkadaşım 3 Tuş formatı atmayı biliyormusun

- - - Eklendi - - -

Bence de bir format atsın. Eğer galaxy y şu durumda daha iyiyse o telefona kim bilir neler yapmış da o hale getirmiş :)

Eminmisin telefon daha 0 dı
Ayrıca Gio ve Galaxy Y arasında bir şeyde var

KERNEL OVERCLOCKLAMA:
Galaxy Y - Merruk Kernel 1,2 MHz
Galaxy Gio - Herhangi bir Kernel 902 MHz

ANA MHz:
Y:830
Gio:800
ve asla şunu unutma ki:
Y nin ekranı küçük olabilir fakat İÇ donanımda daha güçlü. neden GTA III gibi oyunları çalıştırmıyor derseniz:
EGL Libs veya ChainFire 3d kullanın.
kısaca Galaxy Y.

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
bence bu 3 telefonu alma ben galaxy ace kullanıyorumm gereksız telefon kullanalı 1 yıl olmadan babamdan baska telefon ısteyecem pısman olursun bu tlefonlardan ben soyleyım benım gıbı pısman olma :)