galaxy ace pc den internete bağlanma sorununu wifi adaptor çözer mi?

Sponsorlu Bağlantılar

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace pc den internete bağlanma sorununu wifi adaptor çözer mi?
arkadaslar sanırım galaxy ace modelinin wifi si çok güçsüz. pc ile kablosuz bağlantı kurmakta oldukca sorun yasıyorum tasınabilir wifi yöntemi ile. laptopta kurdugum aği görüyor şifreyi wpa2 psk yı faln herşeyi ayarlıyoruz ama tarayıcı açtıgımızda internete erişimi yok. diğer model tellerde aynı ayarı yaptığımda rahatca giriliyor internete. nokıa nın pc suıte gibi programlarını kullandım android için tasarlananları onların da internet e bağla seçeneği mevcut değil. geriye tek çözüm olarak wifi adaptör yöntemini kullanmak kaldı. galaxy ace modeli için bu yöntemi kullanan oldu mu acaba, ya da farklı bir çözümü olan? wifi adaptor kullanmadığım için daha önceden ayrıntılı bilgim yok , yardımlarınız bekliyorum, şimdiden teşekkurler...

Not: telefonda root vs. yok garanti kapsamında şı an.

karayel90

karayel90

Üye
Laptopmu kullanıyorsun arkadaşım

umutku84

umutku84

Üye
telefon internetinin yavaşlığından olabilir

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
hem laftop var hm masaüstü kardeş sıkıntı yok o konuda. bir de internet yavaş değil arkadaslar saniyede 5oo kb ortalama, 3g çekiyor

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
bu modeli kullanıp bağlanabilen var mı arkadaşlar internete, bn şimdiye kadar görmedim???

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

saeedi6347

saeedi6347

Üye
arkadas siz loptopdan bulutuzla intarneti bagliya bilirsin

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yani bluetooth mu demek istedin kardeş? o şekilde hiçbir denemem olmadi...

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Üst Alt