Galaxy Ace Alcam Yardım!

• 12 Ekim 2012
  • 561 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Benim sınıfımda arkadaşlarım almışlar android telefonu iştahlı iştahlı internette geziyolar,oyun oynuyolar.Bende bakıyorum :aman2: Eee... İnsanın canı çekiyo.:angry:
    Bende Galaxy Ace alsam iştahlı iştahlı oynuyabilirmiyim?:hih:
    :rica: Yardım edin biraz. :off:

Yazan: champlibebe
  2. bir çok oyunu oynarsın ama genelde şikayet var o telefondan iştahın biraz kaçabilir :)

3. galaxy w al:evet:

4. Ace 2 veya ace plus al yani fazla pahalıya kaçmayım dersen

5. O telefonu alırsan istahin ucaga biner benzin bitene kadar kacar sonrada yere inis yaptiktan sonra bugatti veyronla gidebilecegi en uzak yere gider :D daha dun aceyi elimle kullandim haci. Minnacik ekran yapyavas isletim sistemi. Cozunurluk kotu kamera desen soylemeyeyim. Oyun moyun oynayamassin arkadaslarin modern combati rahat rahat oynarken sen kasarak takilarak tabiri caizse "oynayamassin" hepsiburadada atrix 650 tl olmustu sana diyorumki harika bi indirim eger hala suruyosa kacirma al o telefonla yapamayacagin sey yok :oke:

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/android-ciha...teyenler-lutfen-bakin-709330.html#post5360513

6. Sakın ola ki böyle bir hata yapma. Ben telefon ilk çıktığında almıştım. İlk yıl çıkan tüm oyunları oynadım. Ancak şu anda Galaxy Ace eski bir cihaz haline geldi. Yeni hiçbir oyunu oynayamıyorum. NOVA'yı kaç kere bitirip tekrar oynadım. Ancak 2. ve 3.sünü oynayamadım çünkü telefon kaldırmıyor. Alacaksan Galaxy Ace 2,Galaxy W veya HTC Desire X öneririm.

7. teşekkür ederim galaxy w aldım çok rahatım
    galaxy ace o kadar yavaş ki galaxy Y bile daha hızlı ;)

8. hayırlı olsun. Güle güle kullan

9. en iyisini yapmışın hayırlı olsun

10. hayırlı olsun:)dogru secim

11. hayırlı olsun ,gayet mantıklı bir seçim..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 21:37