Galaxy Ace 2 Official JB Rom YARDIM!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fotistox

Fotistox

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi ace 2 için jelly bean güncellemesi portekiz için yayınlandı. Türkiye için çıkmasını beklemeden yüklemek istiyorum. ROM'un Setup dosyasını buldum. Nasıl kuracağım konusunda sizden yardım istiyorum. Sanırım odun kullanmam gerekiyor ama tam olarak bilmiyorum. Ayrıca cihazın root'lu olması gerekir mi? Şimdiden teşekkürler.
 
Fotistox

Fotistox

Üye
    Konu Sahibi
site bu.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt